Hit lata 2015: białe spodnie są sexy!

Zobaczcie jakie modele znajdziecie w polskich sklepach. Ceny już od 49 złotych!
Joanna Mroczkowska / 08.05.2015 05:36

Do koloru białego wiele z was na pewno się jeszcze nie przekonało, ale my mamy dla was kolejny powód. Spodnie w tym kolorze to must-have sezonu! Chociaż białe total looki kojarzone są często z tandetą - to my przekonujemy, że kolor biały może wyglądać ekstrawagancko i bardzo stylowo. Przykładem są looki z wiosenno-letnich wybiegów mody - projektanci pokochali ten kolor, pokochałyśmy i my.

Modne spodnie w kolorze białym

białe spodnie lato 2015
|Od lewej: Marc Cain, Acne, Heider Ackermann, Balmain|

Białe spodnie występują w niezliczonej ilości form. Wiosną i latem 2015 nosimy zarówno białe dżinsy jak i dzwony czy modele z szerokimi nogawkami. Reasumując białe spodnie to podstawa sezonowych looków. Do pracy zakładamy modne cygaretki a na imprezę poprzecierane dżinsy z podwijanymi nogawkami.

Jednak białe spodnie to nie jedynie plusy. Jak to zazwyczaj bywa z tym kolorem - musimy je prać po każdym założeniu. Nieważne czy uważacie, czy nie. Zawsze widać na nich nawet najdrobniejsze zabrudzenia, kurz i smugi. Uważajcie również co do nich zakładacie, farbujące buty, czy marynarka będą dla nich zabójcze!

białe spodnie - gwiazdy
| Od lewej: Heidi Klum, Olivia Wilde, Padma Lakshmi, Rita Ora|

Do fanek spodni w białym kolorze należą również gwiazdy. Noszą je zarówno do casualowych zestawów z t-shirtem z nadrukiem jak i do eleganckich stylówek z czerwonego dywanu.

Więcej mody na wiosnę i lato 2015:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/15.03.2016 22:45
Jeżeli ubieracie się z klasa lub na sportowo ale w szczególnie wyszukany niekonwencjonalny sposób wejdźcie na polska stronę ktoconosi. Znajdziecie tam wyszukane przez specjalistów rożne super ubrania, torebki , buty , trampki, spodnie i sukienki a nawet płaszcze rożnych marek . A marki prestiżowe możecie znaleźć w 70% upustach . Sami sprawdźcie.