4 najmodniejsze typy kurtek na jesień!

Jesień na dobre zagościła za naszymi oknami, a wraz z nią letnie trendy odeszły w zapomnienie. Pierwsze jesienne zakupy zwykle rozpoczynamy od tego, bez czego w chłodniejsze dni ani rusz. Ciepła kurtka zwykle jest w czołówce rzeczy niezbędnych jesienią. Zobaczcie cztery najmodniejsze modele na jesień 2012: kurtki skórzane, kurtki futrzane, kurtki puchowe oraz kurtki w stylu militarnym.

Jesień na dobre zagościła za naszymi oknami, a wraz z nią letnie trendy odeszły w zapomnienie. Pierwsze jesienne zakupy zwykle rozpoczynamy od tego, bez czego w chłodniejsze dni ani rusz. Ciepła kurtka jest w czołówce rzeczy niezbędnych jesienią. Zobaczcie cztery najmodniejsze modele na jesień 2012!

4 najmodniejsze rodzaje kurtek na jesień!

Fot. Asos, H&M

W poszukiwaniu najmodniejszych modeli jesiennych kurtek, przejrzeliśmy oferty popularnych sklepów odzieżowych. Oto cztery najmodniejsze modele kurtek jesiennych:

 

Kurtki skórzane, czyli ramoneski wciąż modne

Ramoneski nadal w modzie i nic nie wskazuje na to, aby trend na skórzane kurtki wkrótce nas opuścił! W tym sezonie są modniejsze niż kiedykolwiek, ponieważ doskonale wpasowują się w jeden z wiodących trendów sezonu, mianowicie modę na skórzane ubrania. Jeśli jeszcze nie macie w swoich szafach skórzanych kurtek, koniecznie uzupełnijcie tę lukę! W tym sezonie w sklepach znajdziecie różne wariacje na temat ramonesek: od klasycznych, inspirowanych kurtkami motocyklowymi, po ocieplone od środka futerkiem oraz w różnych wariantach kolorystycznych. Lecz wciąż niepodzielnie króluje klasyczna, czarna wersja popularnej ramoneski.

Przeczytaj: Skórzany look - trendy 2012/13

4 najmodniejsze rodzaje kurtek na jesień!

Fot. H&M, Asos

 

Kurtki ze sztucznego futra

Kurtki ze sztucznego futra to propozycja dla fanek stylu glamour i prawdziwych zmarzluchów. Obszerne, ciepłe i niezwykle przyjemne w dotyku futrzane kurtki możecie nabyć w wariatach inspirowanych naturalnymi futrami oraz w wielu ciekawych, wyrazistych, a nawet neonowych kolorach!

Zobacz koniecznie: Panterka na topie - trendy 2012/13

4 najmodniejsze rodzaje kurtek na jesień!

Fot. H&M, Asos

 

Kurtki w stylu militarnym

Słyszałyście już o trendzie na militaria? Wraca co kilka sezonów i obecnie znów jest na modowym topie, lecz w nieco zmodyfikowanej wersji. Modne, militarne kurtki, choć inspirowane strojami żołnierzy, mają wyraźną kobiecą kobiecą linię oraz łagodzące chłodny, męski look dodatki lub aplikacje. Wśród nich prym wiedzie supermodna i praktyczna parka!

Czytaj też: Styl militarny - wciąż modny!

4 najmodniejsze rodzaje kurtek na jesień!

Fot. Asos

 

Kurtki puchowe

Jest również coś dla dziewczyn stawiających wygodę i ciepło, ponad modowe hity - ponadczasowe i praktyczne - kurtki puchowe. O tym, że tego typu okrycie wierzchnie grzeje lepiej niż cokolwiek innego, nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Wystarczy wybrać odpowiedni model dla siebie, a możemy mieć pewność, że tej jesieni nie zmarzniemy!

4 najmodniejsze rodzaje kurtek na jesień!

Fot. Asos

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/6 lat temu
kurteczki super sprawa, czy to jesienne czy zimowe