torebki Loft37 w Biedronce fot. ImaxTree/ AgencjaFree

Torebki ekskluzywnej polskiej marki kupisz teraz w Biedronce za 99 złotych

W Biedronce pojawiła się prawdziwa gratka dla miłośników polskich designerów. Do 14 marca będzie można kupić torebki Loft37 w bardzo okazyjnej cenie.
Urszula Wilczkowska / 04.03.2020 11:01
torebki Loft37 w Biedronce fot. ImaxTree/ AgencjaFree

Szukasz wyjątkowej torebki, ale nie chcesz przepłacać? Znalazłyśmy doskonałą okazję. W Biedronce od 2 marca są dostępne torebki znanej polskiej marki Loft27. I to w jakiej cenie!

Zwykle cen torebek tej marki dochodzą nawet do 1000 złotych. Nie ma się w końcu czemu dziwić, jest ona znana z tego, że wszystkie ich produkty są wykonywane ręcznie. Stąd właśnie ich wyjątkowa jakość i wygląd. Nie musisz jednak przygotowywać się na duży wydatek, jeśli zdecydujesz się na model z kolekcji zaprojektowanej specjalnie dla Biedronki.

Torebki Loft37 w sklepach Biedronka

Za torebkę polskiej marki w sieci dyskontów nie zapłacisz wcale kilkuset złotych, a jedynie 99 zł. Jak na taką markę, to wyjątkowo dobra cena.

Loft37 w Biedronce

Radzimy się spieszyć - oferta jest limitowana i z pewnością wiele osób tylko zaciera ręce, by położyć je niedługo na jednej z tych torebek. Takiej cenie nikt nie byłby w stanie się oprzeć!

Torebki Loft37 są dostępne w łącznie czterech kolorach. Gładkie torebki możesz kupić w odcieniach karmelu i matowej czerni. Wytłaczane we wzór krokodylej skóry są za to w barwach błyszczącej czerni i szarości.

Każda z torebek z Biedronki ma małą rączkę, ale jeśli wolisz nosić torbę na ramieniu, jest też wyposażona w długi pasek. Torby L37 są całkiem pojemne. Spokojnie zmieścisz w nich najpotrzebniejsze rzeczy, ale w razie potrzeby wejdzie do nich również i teczka A4.

Nadadzą się świetnie na co dzień, ale to wcale nie znaczy, że nie możesz jej wziąć także na bardziej oficjalne okazje. Szczególnie model z czarnej lakierowanej skóry doskonale sprawdzi się na wieczorne wyjście - w towarzystwie sukienki lub eleganckiego kompletu.

Więcej o promocjach i okazjach w Biedronce: