Lusterko do makijażu z Biedronki fot. Adobe Stock

Gadżet, który pokochały instagramerki do kupienia w Biedronce. Kosztuje tylko 34 zł!

Trudno wykonać perfekcyjny makijaż w słabym świetle. Teraz w Biedronce kupisz lusterko z podświetleniem LED, dzięki czemu nawet w łazience bez okna zrobisz perfekcyjny make up.
/ 14.02.2020 12:18
Lusterko do makijażu z Biedronki fot. Adobe Stock

Ile razy próbowałaś ukryć niedoskonałości cery i prawie ci się to udało... dopóki nie zobaczyłaś się w lepszym świetle? Konturowanie twarzy wyjdzie komicznie, jeśli nie będziesz widziała, czy równomiernie nałożyłaś bronzer. Samodzielna regulacja brwi także wymaga dobrego oświetlenia, inaczej nie zrobisz tego dokładnie.

Marzy ci się profesjonalne lustro do wizażu? Duże lustro to wydatek rzędu nawet kilkuset złotych... które zapewne wolałabyś wydać na coś innego.

Lusterko z podświetleniem LED z Biedronki

Troszczymy się o twój portfel i podpowiadamy, gdzie tanio kupić lusterko z podświetleniem LED - w Biedronce.

Lusterko z podświetleniem LED z Biedronki 34,99 zł
fot. Adobe Stock / Materiały prasowe

Lusterko do makijażu jest dostępne w ofercie od 13.02. do 26.02. 2020, ale lepiej się pospieszyć - takie rzeczy zwykle szybko się wyprzedają. Tym bardziej, że kosztuje tylko 34,99 zł.

Cechy lusterka marki Hoffen:

  • jest wyposażone w 16 diod LED,
  • na podstawkę możesz odkładać drobne akcesoria,
  • posiada dotykowy włącznik światła.

Lusterko jest zasilane czterema bateriami AA, więc nie musisz używać go w pobliżu gniazdka elektrycznego. Nie trzeba dokupować baterii: są w zestawie.

Producent zapewnia, że światło emitowane przez diody jest wystarczająco jasne, a przy tym nie razi w oczy. Cena zdecydowanie zachęca do tego, aby się o tym przekonać.

Poznaj tajniki robienia makijażu: