Ramoneski na jesień w Lidlu - od kiedy, jaka cena

Ramoneski na jesień w Lidlu fot. ImaxTree/ AgencjaFree
Uwaga, to będzie hit! W ofercie Lidla pojawią się jesienne ramoneski w świetnych cenach. Wiemy, od kiedy można je kupić.
Marta Kosakowska / 30.08.2019 19:02
Ramoneski na jesień w Lidlu fot. ImaxTree/ AgencjaFree

Bez ramoneski jesienna garderoba nie istnieje! Nie dziwnego, że kultowy model kurtki pojawia się w każdej kolekcji na jesień-zimę 2019/2020. Hitowe kurtki skórzane wprowadza do sprzedaży także Lidl. Kurtki będą dostępne lada dzień!

Ramoneski w Lidlu: termin i cena

To oferta, obok której nie można przejść obojętnie! Kurtki trafią do sklepów Lidla w poniedziałek 26.08.2019 roku. Sieć proponuje kilka modeli ramonesek w różnych kolorach i fasonach.

Największym zainteresowaniem z pewnością będą cieszyły się kurtki w kolorze czarnym. To klasyka, którą po prostu trzeba mieć. W Lidlu będzie można kupić modele ze skóry i zamszu (oba w wersji ekologicznej). Wszystkie będą kosztować 79,00 zł. To świetna cena, ponieważ w sieciówce za ramoneskę z nowej kolekcji trzeba zapłacić około 150-200 zł.

Czarne ramoneski z Lidla
fot. Materiały prasowe

Masz już czarną ramoneskę? Nic straconego. W sezonie jesienno-zimowym modne będą ramoneski w żywych kolorach. W ofercie Lidla pojawią się również modele w kolorach: bordowym i żółtym. Nasz typ na ten sezon to żółta ramoneska. Tego typu kurtki lansują na nowy sezon światowej sławy influencerki!

Kolorowe ramoneski z Lidla
fot. Materiały prasowe

Kurtki będzie można nabyć w sklepach stacjonarnych oraz on-line.

Przeczytaj:
Najmodniejsze kurtki na jesień 2019
Kurtki skórzane - przegląd modeli na jesień 2019