Trendy, które wychodzą z mody jesienią 2019 fot. ImaxTree/ AgencjaFree

5 antytrendów na sezon jesień-zima 2019/2020

Już za moment wystartuje nowy sezon! To czas na powitanie nowych i pożegnanie starych trendów. Te rzeczy jesienią i zimą 2019/2020 już NIE będą na topie.
Marta Kosakowska / 20.08.2019 14:23
Trendy, które wychodzą z mody jesienią 2019 fot. ImaxTree/ AgencjaFree

Niektóre trendy zostają w modzie na dłużej, a inne znikają po jednym sezonie. Regularnie relacjonujemy, co jest modne. Teraz postanowiłyśmy podejść do tematu od drugiej strony. Pokazujemy, co wychodzi z mody wraz z nadchodzącym sezonem. Tego nie noś w najbliższych miesiącach.

Co nie będzie modne jesienią 2019?

  1. Ubrania cold shoulder
  2. Spodnie z lampasami
  3. Odkryty brzuch
  4. Kabaretki
  5. Kozaki za kolano

Ubrania cold shoulder

Koniec z odsłoniętymi ramionami. Sukienki i bluzeczki tego typu pora schować na dno szafy. W najbliższym czasie nie będą potrzebne. I bardzo dobrze! Jeśli mamy być szczere, nigdy nie byłyśmy fankami tego trendu.

Ubrania cold shoulder - antytrendy jesień 2019
fot. ImaxTree/ AgencjaFree

Spodnie z lampasami

Pokochały je gwiazdy i infulencerki, lecz... był to tylko przelotny romans. Spodnie z lampasami nie znalazły się wśród wiodących trendów sezonu jesień-zima 2019/2020. Doskonale pasowały do estetyki lat 90., która powoli ustępuje modzie na lata 70. A zatem, schowaj dresy do szafy. Czas na inne modele spodni np. jeansy z wysokim stanem.

Spodnie z lampasami - antytrendy jesień 2019
fot. ImaxTree/ AgencjaFree

Odkryty brzuch

Ogłaszamy koniec sezonu na pokazywanie brzucha! Nie masz sześciopaka, za to masz co nieco do ukrycia? My też, dlatego bardzo się cieszymy, że wraz z pierwszymi chłodniejszymi dniami, odkryte brzuchy zostaną oficjalnie... zakryte. Pora na porządną kurtkę na jesień. Twoja babcia też się ucieszy! ;)

Odkryty brzuch - antytrendy jesień 2019
fot. ImaxTree/ AgencjaFree

Kabaretki

Miały chwilowy come back, który właśnie dobiegł końca. Seksowne, lecz kontrowersyjne kabaretki znów znikną na jakiś czas. Po raz kolejny opuszczają modę casualową, by wrócić na swoje miejsce, czyli... do mody erotycznej.

Kabaretki - antytrendy na jesień 2019
fot. ImaxTree/AgencjaFree

Kozaki za kolano

Nigdy nie byłyśmy do nich przekonane, więc cieszymy się, z tego pożegnania. Może i są sexy, ale naprawdę dobrze wyglądają w nich jedynie dziewczyny o figurze top modelek. Zdecydowanie bardziej wolimy skromniejsze buty np. zamszowe botki, w których każda z nas wygląda stylowo.

Kozaki za kolano - antytrendy jesień 2019
fot. ImaxTree/ AgencjaFree

Przeczytaj:
Najmodniejsze płaszcze na jesień i zimę 2019/2020
Modne botki na sezon jesień-zima 2019/2020