POLECAMY

Czas pomyśleć o ciepłych płaszczach i kurtkach na chłodniejsze dni! Wybrałyśmy 11 modeli z nowej kolekcji Mohito

Niestety zima zbliża się wielkimi krokami!
Karolina Kalinowska / 10 miesięcy temu

Płaszcze i kurtki to najważniejsze elementy jesienno-zimowej garderoby. Dlatego zakup odpowiedniego okrycia wierzchniego to bardzo ważna decyzja.

Z pewnością ucieszą się wszystkie wielbicielki Mohito, bo w aktualnej kolekcji znajdą okrycia wierzchnie, które doskonale wpisują się w najnowsze trendy. W tym sezonie wracają zapomniane płaszcze z futrzanym kołnierzem, kożuchy, kurtki puchowe i kolorowe futra (oczywiście uznajemy tylko sztuczne).

7 powodów, dla których warto kupować w Mohito

Mohito - kurtki i płaszcze sezon jesień-zima 2017/2018

Pierwszym trendem, który można było obserwować na światowych wybiegach i znalazł się w kolekcji, tej popularnej sieciówki jest płaszcz z futrzanym kołnierzem. To fajne urozmaicenie tradycyjnego i czasem niestety nudnego elementu garderoby.

Pojawiło się również kilka granatowych modeli, które spodobają się każdej wielbicielce klasyki i będą urozmaiceniem wielu eleganckich i casualowych stylizacji.

Jednak najwięcej jest ciepłych puchówek, które pokochają wszystkie zmarzluchy. Tutaj macie  nieograniczony wybór. Jeżeli chcecie kupić kurtkę, to paleta kolorystyczna zaczyna się od czerni, a kończy na pastelowym różu. Trochę mniejszy wybór będą miały panie, które zdecydują się na puchowe płaszcze - dominują stonowane kolory jesieni. Naszym hitem jest oliwkowy z futrzanym kapturem i czarnymi wstawkami.

Idealne na jesienne chłody! 11 ciepłych swetrów z aktualnej kolekcji Mohito

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/9 miesięcy temu
Proponuję jeszcze szale lub chusty antysmogowe kompletna nowość na rynku zakupiłam na stronie smoga.pl