Najmodniejsze kozaki na obcasie na zimę 2019: CCC, Ryłko, Badura [GALERIA]

Sprawdź, jakie kozaki na obcasie warto kupić w tym sezonie!
Marta Kosakowska / 07.12.2018 05:00

Nie potrafisz zrezygnować z obcasów, nawet w czasie zimy? Kochasz przemieszać się po mieście, słysząc ich stukot na chodniku? Mamy podobnie! Ale kto powiedział, że gdy na dworze mróz i śnieg, musisz postawić na śniegowce? Kozaki na obcasie to kwintesencja kobiecości! Zobacz, jakie są modne w tym sezonie!

Modne kozaki na obcasie na zimę 2019

Marki obuwnicze i popularne sieciówki oferują szeroki wybór modeli na obcasie: od niebotycznie wysokich szpilek, przez wygodne buty na słupku, aż bo hitowe w tym sezonie kozaki na niskim obcasie, czyli tzw. kaczuszki. Jednym z ciekawszych trendów są buty z szeroką cholewką, które sprawiają, że nogi wyglądają na szczuplejsze.

Największą popularnością się oczywiście czarne kozaki na obcasie. Można wybierać spośród skórzanych, zamszowych oraz wykonanych ze skóry ekologicznej. Niektóre modele są ozdobione np. metalowymi dżetami.

Absolutnym hitem są białe kozaki na obcasie! Jednak jeśli nie ma odwagi, by po nie sięgnąć, nie martw się. Modne są również inne wyraziste, lecz mnie rzucające się w oczy kolory: szarości, brązy czy rudości.

Na następnych stronach znajdziesz wybrane przez nas modele kozaków na obcasie!

Więcej zimowych trendów:
Wygodne, ciepłe i wciąż modne! Bez tych butów zimą ani rusz Idzie zima! Pora na ciepły i stylowy płaszcz. Jaki kupić w tym sezonie?

Redakcja poleca

REKLAMA