Modne płaskie kozaki na zimę 2019: CCC, Deichmann, Ryłko, Badura [GALERIA]

Sprawdź, jakie płaskie kozaki są modne w tym sezonie!
Marta Kosakowska / 30.11.2018 05:00

Jeśli jesteś minimalistką i lubisz mieć jedne, za to dobre buty na zimę, powinny to być płaskie kozaki. Kochamy je za uniwersalność, ponadczasowość i wygodę, której nie zapewnią nawet najwygodniejsze obcasy. Sprawdź, jakie modele oferują marki obuwnicze!

Płaskie kozaki na zimę 2019

Kozaki na płaskiej podeszwie doskonale sprawdzają się w czasie chłodniejszych temperatur. Większość z nich jest ocieplona, co więcej, mają specjalnie dostosowaną podeszwę, która chroni przed poślizgnięciem na śniegu. Praktyczność tego modelu nie podlega dyskusji, a co z estetyką?

Na szczęście również o to nie trzeba się martwić. Te buty są efektowne i stylowe. Największą popularnością cieszą się czarne kozaki na płaskiej podeszwie. Powód jest banalny. Ten rodzaj obuwia pasuje do każdej (!) stylizacji i niemal na każdą okazję.

W tym sezonie hitem są kozaki z elastyczną cholewką, która często kończy się za kolanem. Jeśli wybierzesz ten model, koniecznie spróbuj go połączyć z mini. Efekt przyciągania spojrzeń, murowany!

Na kolejnych stronach znajdziesz nasze propozycje kozaków na płaskiej podeszwie! P.S. Niektóre z nich są w cenach wyprzedażowych!

Więcej modnych butów:
A jednak! Moda lubi powracać. Znów będziemy nosić buty w szpic
Ekskluzywne buty prosto z … H&M. Czy znasz ich kolekcję Premium?