Płaszcze pikowane jesień-zima 2019/2020 - przegląd modnych modeli

Stylowy i ciepły płaszcz pikowany to praktyczny wybór. Zobacz, jaki model warto kupić na nowy sezon. Oto przegląd kolekcji jesienno-zimowych.
Marta Kosakowska / 02.09.2019 14:51

Płaszcze pikowane wciąż są na topie. To modne i ciepłe okrycia na sezon jesienno-zimowy. Są praktyczne i wygodne. Świetnie sprawdzają się w czasie niepogody. Ponadto doskonale wpisują się w trendy na nowy sezon. Zobacz modele z nowych kolekcji popularnych i luksusowych marek.

Modne jesienno-zimowe płaszcze pikowane 2019/2020

Pikowane okrycia to klasyka mody. Płaszcze tego typu są równie ciepłe, co puchowe, a jednak znacznie bardziej eleganckie. Są mniej obszerne, dzięki czemu nie szkodzą sylwetce. Ponadto doskonale pasują do wyrafinowanego stylu angielskiego.

W nowym sezonie nosimy je głównie jako element stylu casual. Ich głównym zadaniem jest zapewnienie nam komfortu w czasie chłodnych, a nawet mroźnych dni. Wiele marek odzieżowych oferuje płaszcze pikowane z kapturem, który ochroni w czasie niepogody. Tego typu okrycia - ze względu na swój design i praktyczne zastosowane - znalazły się wśród najmodniejszych płaszczy sezonu.

Płaszcze pikowane damskiefot. ImaxTree/ AgencjaFree

Wśród modnych fasonów na prowadzenie wysuwa się oversize, lecz nie brakuje również modeli taliowanych, pudełkowych lub o trapezowym kroju. Wybór należy do ciebie!

W trendach kolorystyczny króluje klasyka: czerń oraz zieleń, która idealnie pasuje do pikowań. W ofercie sklepów nie brakuje również bardzo eleganckich modeli w kolorze granatowym czy bordowym. Jednak w sezonie jesienno-zimowym to brązy mogą okazać się bestsellerowymi kolorami.

Na następnych stronach znajdziesz 7 modnych płaszczy pikowanych!

Pikowania to ponadczasowa klasyka. Oto modele płaszczy, które polecamy na nowy sezon:

Przeczytaj:
Puchowe płaszcze jesienno-zimowe 2019/2020
Płaszcze wełniane na jesień-zimę 2019/2020