Płaszcz puchowy jesień-zima 2019/2020 - 10 modnych modeli

Ocieplany, puchowy płaszcz to obowiązkowe okrycie na jesień i zimę 2019/2020. Sprawdziłyśmy, jaki model warto kupić na nowy sezon.
Marta Kosakowska / 30.08.2019 16:40

Okrycie na sezon jesienno-zimowy musi być praktyczne i ciepłe. Ma za zadanie chronić przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi: chłodem, deszczem i śniegiem. Nic dziwnego, że jednym z najczęściej wybieranych jest płaszcz puchowy. Oto modele, które na nowy sezon oferują sieciówki i znane marki odzieżowe.

Płaszcze puchowe na sezon jesień-zima 2019/2020

Popularne puchówki wracają z każdym sezonem jesienno-zimowy. Idealnie sprawdzają się na polską jesień, a szczególnie zimę. Ocieplone płaszcze zapewniają komfort termiczny nawet w czasie największych mrozów. Mają swoje stałe miejsce wśród najmodniejszych płaszczy.

W nowym sezonie w trendach są klasyczne modele w kolorze czarnym, granatowym i szarym. Na topie są fasony oversize - obszerne, luźne i zapewniające ciepło. Ich dodatkową zaletą jest... maskowanie niedoskonałości sylwetki. Styliście zalecają, by puchówki XXL nosić nie tylko do stylu casual, ale również... eleganckiego.

Płaszcz puchowy damski
fot. ImaxTree/ AgencjaFree

W  trendach są mocne barwy! Wśród nich na prowadzenie wyłania się żółty, który zapowiada się na hit sezonu. Wciąż modne są również kolory metaliczne: srebro i złoto.

Jeśli nie masz odwagi na tak intensywny kolor, postaw na stonowaną, głęboką zieleń. Jest niemal równie elegancka, co czerń i granat, a jednak mniej oczywista.

Na kolejnych stronach znajdziesz płaszcze puchowe z kapturem, futerkiem i wiele innych!

Wybierz płaszcz puchowy z modeli, które rekomendują nasze redaktorki:

Przeczytaj:
Płaszcze wełniane na jesień-zimę 2019/2020
Modny kożuch na sezon jesień-zima 2019/2020