Poznajcie kosmetyczny hit karnawału!

Dzięki niemu będziecie wyglądały zniewalająco
Karolina Kalinowska / 25.12.2015 08:57


Niestety zimą nasza skóra nie zachwyca! Jest blada, bardzo często przesuszona i szorstka. Jak sprawić, aby w Sylwestra wyglądała zachwycająco? Wystarczy tylko jeden kosmetyk! Balsam, mgiełka lub pyłek rozświetlający - najlepiej, jeżeli będzie miał właściwości koloryzujące!

Kosmetyki rozświetlające do ciała!

Balsamy rozświetlające kojarzą się głównie z gorącym latem, ale warto przypomnieć sobie o nich również w czasie Sylwestra i Karnawału. Jednak przygotowania do imprezy warto zacząć już kilka dni wcześniej. Warto wtedy posmarować ciało balsamem brązującym - dzięki temu połyskujące drobinki będą prezentowały się jeszcze lepiej. Jeżeli nie lubicie lub nie macie ochoty na wklepywanie w siebie produktów trwale brązujących, wybierzcie balsam rozświetlająco-brązujący. Zamaskuje wszelkie niedoskonałości (naczynka i siniaki), a dodatkowo doda skórze blasku.

Chcecie uzyskać jedynie subtelne rozświetlenie w okolicy dekoltu? Postawcie na mgiełkę lub błyszczący pył w pięknym opakowaniu z atomizerem. My jesteśmy zachwycone tym ostatnim!

Więcej kosmetycznych hitów:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)