Męskie hity urodowe!

Co tydzień zasypujemy was propozycjami makijażu i fryzur dla kobiet, więc tym razem pora na panów. Trendy podejrzane u celebrities!
/ 03.06.2013 07:40

Co tydzień zasypujemy was propozycjami makijażu i fryzur dla kobiet, więc tym razem pora na panów. Trendy podejrzane u celebrities!

Bo mężczyzna ma prawo dbać o siebie i wyglądać na zadbanego, młodego, zdrowego. Nie jest już żadnym wstydem użycie nie tylko kosmetyków pielęgnacyjnych, ale też stylizacyjnych do włosów oraz makijażu. Bo równouprawnienie polega również na tym, że pozwalamy panom odkryć przyjemną stronę urody!

Idealna cera

Męskie hity… urodowe!

Ben Affleck

Mężczyzna też może marzyć o jednolitej, opalonej i matowej cerze, zwłaszcza na wielkie okazje. Naturalny podkład rozprowadzony bardzo starannie na twarzy jest dla gwiazdorów chlebem powszednim pozwalającym na odważne patrzenie w obiektywy. I choć trudno jest kupić tego typu kosmetyk w wydaniu męskim, możesz śmiało sięgnąć po te dla kobiet, najlepiej beztłuszczowe i lekkie.

Mokre włosy

Męskie hity… urodowe!

Bradley Cooper

Tak jak u kobiet, efekt mokrych włosów modny jest również u panów. Wystarczy żel i grzebień o szerokich ząbkach. Włosy zaczesujemy do tyłu pozwalając im układać się naturalnymi falami.

Idealna siwizna

Męskie hity… urodowe!

George Clooney

Siwe włosy są mężczyźnie dodają często uroku i seksapilu. Trudno jednak oczekiwać od natury zdolności fryzjerskich – dlatego siwiźnie można pomóc u fryzjera rozkładając popielate pasemka regularnie na całych włosach i ewentualnie przyciemniając niektóre partie fryzury.

Urocze oczy

Męskie hity… urodowe!

Damian Lewis

Mężczyzna potrafi zabijać kobiety spojrzeniem. Pomóc może tutaj odrobina transparentnej lub brązowej mascary, która czyni cuda przy problemie opadających powiek. Tą samą mascarą można też przeczesać brwi nadając im pożądany kierunek.

Miękkie wargi

Męskie hity… urodowe!

.Mario Lopez

A jeśli jesteśmy już przy seksapilu, to zadbany mężczyzna ma koniecznie całuśne usta. Te zaś nigdy same z siebie nie są idealnie nawilżone i gładkie. Celebrities nie boją się więc naturalnych balsamów do ust, które nie dodają połysku ale po prostu pielęgnują delikatny naskórek na wargach

Fryzura z polotem

Męskie hity… urodowe!

Gael García Bernal

Objętość, lekkość, artystyczny nieład – to cechy pożądane nie tylko w damskim fryzjerstwie. Mężczyzna, który umie włosy ułożyć tak by sprawiały wrażenie gęstych i zadbanych, będzie sam wyglądał młodziej i sympatyczniej. Szukamy więc kosmetyków zwiększających objętość włosów bez ich obciążania i nabłyszczania.

Fot. Imdb.com, . www.celebrityredcarpet.co.uk

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/07.03.2014 08:06
Dla mnie już od czasów dzieciństwa wzorem męskości był Paul Newman... po roli w ŻĄDLE ;D
/10.06.2013 18:34
koszmarrr!!!