POLECAMY

Poznaj markę: MBR Medical Beauty Research

Kosmetyki, które czynią cuda

MBR Medical Beauty Research to niemiecka marka, która powstała w 2000 roku. Specjalizuje się kosmetykach przeznaczonych do pielęgnacji skóry na pograniczu z medycyną estetyczną. Produkty MBR powstały w wyniku intensywnych badań kosmetologicznych, koncentrujących się na starzeniu skóry i zapobieganiu mu.

MBR stosuje w swoich produktach od 3 do 5 substancji czynnych o synergicznym działaniu na skórę, co daje taki sam efekt, jak antybiotyk o szerokim spektrum działania. Zespół badawczy marki korzysta z najnowszych technologii i przełomowych odkryć w dziedzinie badań nad skórą a receptury produktów ulepszane są na bieżąco, tak aby ich efektywność była możliwie najwyższa.

Inteligentny system pielęgnacji marki MBR oparty jest na 3 zasadach:

1. Otwieranie - przygotowanie górnej warstwy skóry na późniejszą aplikację preparatów  z substancjami biologicznie aktywnymi.
2. Odżywianie - dostarczanie substancji biologicznie aktywnych, zależnie od potrzeb skóry.
3. Zamykanie - stabilizacja efektu, ochrona i nawilżenie.

Dzięki tej koncepcji pielęgnacji możliwa jest trwała, widoczna w krótkim czasie poprawa struktury skóry - napięcie, wymodelowane kontury, równomiernie gładka skóra i młodzieńcza promienność. 

Ciekawostka! Marka ma w swojej ofercie produkt dostępny na specjalne zamówienie - Liquid Surgery Serum. To jedyny taki produkt na rynku i kosztuje ok. 6900 zł

Kosmetyki nie zawierają parabenów, sztucznych barwników i sztucznych substancji zapachowych.

Więcej kosmetycznych hitów:

Seksowny makijaż na lato? Z tymi kosmetykami to banalne! Te kosmetyki powinny być w twojej letniej kosmetyczce! 10 kosmetyków, które musisz wypróbować

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)