Kosmetyki, które musisz zabrać ze sobą na wakacje!

Sprawdzą się podczas letnich wyjazdów
Karolina Kalinowska / 25.05.2015 09:03

Wbrew pozorom pakowanie wakacyjnej kosmetyczki powinno być dokładnie zaplanowane - każda wolna przestrzeń w walizce jest na wagę złota. Dlatego dokładnie przemyśl, jakie kosmetyki chciałabyś ze sobą zabrać.

Kosmetyki na wakacje 2015

Bez wątpienia wasz kosmetyczny niezbędnik na wakacje powinien zawierać kremy z filtrem. Najlepiej, jeżeli zabierzecie ze sobą 2 produkt do opalania - z wysokim filtrem na pierwsze dni urlopu i z mniejszym na kolejne. Przyda się również krem ochronny przeznaczony specjalnie do twarzy, która jest szczególnie wrażliwa na działanie promieni słonecznych. Nie zapominaj również o pomadce ochronnej do ust, odżywce chroniącej włosy przed szkodliwym działaniem wody morskiej i promieni słonecznych oraz balsamie po opalaniu - każdej z nas zdarzyło się zasnąć na plaży!

My nie wyobrażamy sobie wypoczynku bez ulubionych perfum w letniej odsłonie, delikatnego kremu BB do twarzy - w tym czasie zapominamy o ciężkich podkładach. Przyda się również wodoodporny tusz do rzęs i puder brązujący z drobinkami, który doskonale podkreśli piękną opaleniznę. Jeżeli nie chcecie wozić ze sobą pełnowymiarowych produktów, zawsze możecie zastąpić je specjalnymi mini kosmetykami na podróż.

Więcej kosmetycznych hitów:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/21.07.2015 09:26
hm ja ładuję przede wszystkim kremy z filtrem