Kosmetyki na pierwsze słoneczne dni - 11 najlepszych produktów

Też macie je w swoich kosmetyczkach?
Karolina Kalinowska / 28.04.2016 06:38

Coraz wyższa temperatura i częściej pojawiające się słońca sprawia, że coraz chętniej zaczynamy odsłaniać ciało. My mamy niezawodny zestaw kosmetyków które chronią nasze ciało, twarz i włosy przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych i poprawiają wygląd.

Kosmetyczny niezbędnik na pierwsze słonecznie dni

Oczywiście nie pierwszym miejscu stawiamy kosmetyki z filtrem. Używamy oczywiście ochronnej emulsji do ciała, a klasyczny krem BB zamieniamy za emulsję koloryzującą z SPF 50. Nie zapominamy również o włosach! W okresie letnim używamy kosmetyków do włosów przeznaczonych na tę porę roku.

Piękny wygląd nie ogranicza się jedynie do ochrony przeciwsłonecznej! Warto również zadbać o piękne paznokcie. Latem puśćcie wodze fantazji i zaszalejcie z kolorem. Może warto odważyć się w końcu na ten intensywny odcień różu, który podoba się wam od wielu miesięcy?

Niestety po zimie nasza skóra nie zachwyca! Dlatego regularnie używamy kosmetyków brązujących do twarzy i ciała. W sytuacjach kryzysowych życie ratuje nam krem koloryzujący do ciała. Gdy chcemy osiągnąć efekt wow, sięgamy po olejek z drobinkami.

Więcej kosmetycznych hitów:

Ten kosmetyk w 2 minuty odmieni letni makijaż!
18 kosmetyków wartych swojej ceny
19 kosmetycznych hitów do 50 zł