Podobają ci się kobiece tatuaże na udach? Zobacz inspirujące wzory

Nogi dają duże pole do popisu, jeśli chodzi o wybór wzoru. Co wytatuować na tej części ciała? Mamy dla ciebie dużo zdjęć!
Małgorzata Germak / 26.06.2019 13:50

Udo jest bardzo wdzięcznym miejscem na ciele do tatuowania. Zmieści się na nim naprawdę duży wzór, a jeśli tylko zechcesz, możesz łatwo go ukryć pod dłuższą spódnicą. Poza tym jest wiele motywów, które najlepiej wyglądają właśnie na udach.

Tatuaż na udzie - kobiece wzory

Masz kilka opcji do wyboru. Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z tatuowaniem ciała, zacznij od jakiegoś niewielkiego wzoru. Jeśli umieścisz tatuaż w górnej części uda, łatwo ukryjesz go w razie potrzeby.

Wszystko, co musisz wiedzieć, zanim wykonasz tatuaż

Jeśli chcesz pójść krok dalej, to też super. Udo to taka część ciała, na której - zwłaszcza z przodu - dobrze wyglądają duże tatuaże. W galerii znajdziesz dużo przykładów tak wytatuowanych nóg.

Dużo kobiet decyduje się też na dwa tatuaże znajdujące się symetrycznie na obu udach, np. z tyłu pod pośladkami. Takie wzory oczywiście można zaprezentować światu tylko w niektórych sytuacjach i raczej latem :-).

tatuowanie uda
fot. AdobeStock

Tatuaż w formie napisów - zobacz inspiracje z Instagrama!

Ile kosztuje wytatuowanie uda?

Cena wykonania tatuażu zależy od studia, od tatuatora, od wzoru i jego wielkości. Średnio za jedną sesję tatuowania trzeba zapłacić od ok. 800 zł w górę. Jednak duży i skomplikowany tatuaż zajmujący całe udo lub nogę, który trzeba wykonać na raty, może kosztować nawet i 2 tysiące złotych.
Średnia cena za średniej wielkości tatuaż na udzie to 300-500 zł.

Zobacz inspirujące pomysły na tatuaż na udzie w naszej galerii!

Więcej na temat tatuaży:Jakie studio tatuażu wybrać? Zobacz 5 zasad, którymi warto się kierowaćCzy wykonanie tatuażu jest bolesne?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)