POLECAMY

Ten trik powiększy biust nawet o 2 rozmiary!

Próbowałaś go już na sobie?
Ten trik powiększy biust nawet o 2 rozmiary! fot. FREE

Myślicie, że o konturowaniu wiecie już wszystko? Zaraz wam udowodnimy, że się mylicie... Wszystko zaczęło się od podkreślania policzków pudrem brązującym. Potem doszło do tego, że konturowaniem twarzy kolorowymi korektorami można było nawet zmienić rysy twarzy. Całkiem niedawno pisałyśmy o konturowaniu... szyi i karku.

Jak konturować szyję i kark?

Teraz przyszedł czas na konturowanie biustu... Dzięki temu możecie mieć piękny, pełny dekolt w zaledwie dwie minuty. Naszym zdaniem to idealny trik jeśli lubicie nosić sukienki z głębokim wycięciem. Pamiętajcie jednak, że z konturowaniem biustu można łatwo przesadzić.

Jak konturować biust?

Potrzebny ci będzie bronzer, rozświetlacz, puder transparentny i skośny pędzel. Mogą to być dokładnie te same produkty, który używasz na co dzień do twarzy. Możecie również kupić specjalny produkt, który przeznaczony jest wyłącznie do konturowania biustu, w swojej ofercie posiada go m.in. marka Etam.

Rozświetlacz i puder brązujący należy nałożyć w strategicznych miejscach, by stworzyć iluzję cienia, który optycznie uwypukli biust. ​Zacznij od nałożenia pędzlem bronzera, by stworzyć wrażenie głębszego dekoltu. Następnie skośnym pędzlem narysuj literę Y i rozetrzyj granice. Rozświetlaczem podkreśl górną połowę piersi i ponownie rozetrzyj kontury. Makijaż utrwal pudrem.

Co sądzicie o konturowaniu biustu? Czy to już przesada?

 

How to contour and highlight your chest👌🏼👌🏼👌🏼👌🏼#highlight #contour #bodycontouring #chestcontouring

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Clara 💋 (@claradoll)

Więcej naszych trików:

Zawsze miej go w swojej kosmetyczce
Róż do policzków nie musi być różowy!
Sprawdź czy masz za dużo kosmetyków!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/rok temu
Jasne, że konturowanie jest fajne, jeśli ktoś ma biust:) Ja nie miałam zbyt bujnego, z tego powodu zdecydowałam się na zabieg powiększania. Wybrałam bardzo dobrą klinikę i chirurga - dr Annę Olender, dzięki niej mam naprawdę piękne, naturalnie wyglądające piersi :)
/2 lata temu
Nie wierzę, że nie ma osoby, która to zauwazy. Przecież te linie nie są nawet dobrze roztarte.
/2 lata temu
Przesada. Biust na 3 zdjęciu wydaje się większy ponieważ modelka przybrała inną postawę, ściągnęła łopatki do tyłu, zapięła inaczej ramiączka niż na zdjęciu pierwszym.