Tusz do rzęs Maybelline w Naturze fot. Adobe Stock

Kultowy tusz do rzęs przeceniony o 60%! Nigdy nie był tak tani

Jeśli do tej pory nie znalazłaś idealnego tuszu, sięgnij po jedną z maskar od Maybelline. Teraz kupisz ją za 15 złotych!
Małgorzata Machnicka / 05.03.2020 07:15
Tusz do rzęs Maybelline w Naturze fot. Adobe Stock

Są na rynku takie produkty, które można kupować w ciemno. Jeśli poleca je niemal 100% kobiet na świecie, to chyba nie mogą się mylić? 

Jednym z takich produktów, jest tusz do rzęs Volum Express Collosal od marki Maybelline. Teraz kupisz go w promocyjnej cenie w drogeriach Natura. Przy okazji warto założyć kartę lojalnościową - będzie jeszcze tańszy!

Tusz do rzęs Volum Express Collosal 100% Black Maybelline w drogeriach Natura

Maskara doskonale wydłuża, pogrubia i podkręca rzęsy dodając im niesamowitej wręcz objętości. Do tego ma ekstremalnie czarny kolor - docenią go nawet brunetki.

 

Tusz do rzęs Maybelline w promocji

 

W czym tkwi jego fenomen? Zacznijmy od formuły - zawiera kolagen, który daje efekt maksymalnego pogrubienia nawet najdrobniejszych rzęs. Co więcej, intensywnie czarne pigmenty nadają włoskom głęboki czarny kolor. Tusz nie osypuje się w ciągu dnia i nie odbija na górnej powiece - jest w stanie przetrwać na 16h! 

Równie ważna jest specjalna, opatentowana szczoteczka Mega Brush, która zapewnia uniesienie, rozdzielenie i podkręcenie rzęs. Choć początkowo może wydawać się monstrualnych rozmiarów, bardzo łatwo się nią pracuje - nadaje się nawet dla kobiet o delikatnych, krótkich rzęsach. 

Tusz doskonale sprawdza zarówno w dziennym makijażu, gdy chcemy aby efekt był świeży i naturalny, jak i przy wieczorowym smoky eyes, kiedy zależy nam aby rzęsy były wręcz teatralnie podkreślone

Tusz do rzęs Volum Express Collosal 100% Black Maybelline - cena

Maskara w regularnej cenie kosztuje 36,99 złotych. Teraz kupisz ją za 16,99 złotych, a jeśli należysz do programu lojalnościowego drogerii Natura, tusz dostępny będzie jeszcze taniej - za 14,99 złotych.

Więcej informacji o promocjach: