POLECAMY

Nowe Si Intense, czyli oda do czerni

Deklaracja wysublimowanej elegancji zamknięta we flakonie!
Nowe Si Intense, czyli oda do czerni fot. serwis prasowy

Nowa esencja kobiecości

Giorgio Armani przedstawia kolejną odsłonę stworzonego w 2013 zapchu Si i znów przeswa garnicę zmysłwoości. Si Eau de Parfum Intense to nowy archetyp namiętności, który podkreśla zmysłową i elegancką stronę kobiety Armani.

Jest bardziej wyrazisty niż jego poprzednik i nadaje jemu niezwykle nowoczesnemu szyprowemu akordowi nieoczekiwanej głębi.

Zamknięty jest w nowym, głęboko czarnym flakonie z efektem 3D, inspirowanym szkłem Murano. Kontrast głębokiej czerni i klarownej przejrzystości podkreśla drogocenną naturę flakonu.
Si Intense reklama

Nuta głowy

Z fascynującą przejrzystością, esencja z czarnej porzeczki, pozyskana z samego serca owocu, rozświetlona została olejkiem eterycznym z bergamotki i esencją z mandarynki z odrobiną jedwabistej frezji.

Nuta serca

Bogata, kwiatowa i intensywnie kobieca nuta serca oferuje zniewalający bukiet ekstraktu z róży majowej i absolutu neroli, jeszcze bardziej wyrafinowy dzięki aksamitnemu kwiatowi davana i osmantusowi.

Nuta bazy

Rozgrzewając skórę, zapach ujawnia swoją cielesną naturę. Oszałamiające, zmysłowe nuty absolutu wanilii uwydatniają się jeszcze mocniej dzięki esencji pure jungle z wanilii. Całość oplata żywiczny zapach jodły balsamicznej, złotej żywicy benzoesowej oraz ciemny, drzewny orcanox i paczuli.
Si Intense flakon

Dostępne flakony

  • Si eau de parfum Intense 30 ml, cena: 319 zł
  • Si eau de parfum Intense 50 ml, cena: 419 zł
  • Si eau de parfum Intense 100 ml, cena: 609 zł

Zapach dostępny w perfumeriach od września 2014
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/3 lata temu
KOCHAM!! piękny zapach a sam flakon powala. Nie miałam jeszcze tak trwałych perfum.