Rozświetlacz Wibo fot. Adobe Stock

Rozświetlacz, który jest hitem Instagrama kosztuje 6 złotych. Kupisz go w Rossmannie!

Jeden z najbardziej lubianych rozświetlacz, został przeceniony o połowę w drogeriach Rossmann. Czy już wiesz o którym mowa?
Małgorzata Machnicka / 11.03.2020 06:47
Rozświetlacz Wibo fot. Adobe Stock

Całkiem niedawno pisałyśmy o przecenionych rozświetlaczach marki Lovely, teraz przyszedł czas na jej siostrzaną markę - Wibo. Jeden z najpopularniejszych rozświetlaczy kupisz teraz o 50% taniej.

Rozświetlacz Mood Wibo w Rossmannie

Prasowany rozświetlacz dostępny w dwóch odcieniach: tym, którym widać na zdjęciu czyli Delicious Toffie (złoto-karmelowym) idealny wyłącznie dla ciepłych karnacji oraz Sweet Candy (różowo-perłowym) - nieco bardziej neutralny, dla chłodnych i ciepłych karnacji. Zamknięty jest w uroczym, różowym, plastikowym opakowaniu.

Rozświetlacz Wibo Mood cena

Zawiera bardzo drobno zmielone drobinki, które pięknie odbijają światło i podkreślają promienny blask skóry. Rozświetlacz jest bardzo lekki i wygodny w aplikacji.

Nasycenie rozświetlenia można stopniować - od bardzo delikatnego, dziennego aż po mocny efekt tafli (mokrego policzka). Rozświetlacz się nie osypuje - potrafi w nienagannym stanie wytrzymać cały dzień, nawet do 12 h. 

W kolekcji Wibo Mood znajdziesz również lakiery hybrydowe, kremowe cienie do powiek, puder transparentny z kolagenem morskim, bazę rozświetlającą, matowe pomadki z ekstraktem z papryczki chili (również są przecenione) oraz spray utrwalający makijaż.

Rozświetlacz Mood Wibo - cena

Rozświetlacz w regularnej cenie kosztuje 12,49 złotych (więc bardzo przyzwoicie). Teraz został przeceniony o połowę - kosztuje 6,19 złotych.

Kupisz go we wszystkich drogeriach Rossmann (stacjonarnie i przez internet). 

Więcej informacji o promocjach: