Podkład Catrice HD fot. Adobe Stock

Podkład, który wygląda jak druga skóra, a kryje wszystkie niedoskonałości. Teraz kosztuje 23 zł

Jest trwały i wygląda nieskazitelnie przez wiele godzin. Podkład marki Catrice jest dostępny w drogerii, a nie ustępuje jakością luksusowym produktom.
Edyta Liebert / 10.03.2020 09:15
Podkład Catrice HD fot. Adobe Stock

Chwalą go za trwałość, efekt, jaki pozostawia na skórze oraz cenę - podkład marki Catrice śmiało może konkurować z najdroższymi fluidami, które kupujesz w perfumerii. 

Catrice HD Liquid Coverage Foundation 24H 

Podkład od Catrice jest określony mianem najtrwalszego podkładu kryjącego o matowym wykończeniu, który nie tworzy efektu maski. Prezentuje się naturalnie pod warunkiem, że nie używa się go w nadmiarze - wystarczy kilka kropel, by przykrył niedoskonałości, ukrył drobne zmarszczki czy zamaskował przebarwienia. Setki pozytywnych komentarzy i przychylnych recenzji wskazuje na łatwość w aplikacji i komfort jego noszenia. 

Rewelacyjnie się aplikuje, nie pozostawia plam ani efektu maski jest trwały , ma przyjemny delikatny zapach a co najważniejsze jest lekki i skora dzięki temu oddycha. Choć mam bardzo delikatna cerę i dosyć problematyczną i kapryśną co do wyboru kosmetyków do makijażu, to dzięki temu podkładowi w końcu mogę wykonać makijaż który mi się podoba - opisuje jego działanie na forum Wiktoria.

Najlepiej aplikować Catrice HD Liquid Coverage gąbeczką, np. beauty blenderem, by efekt był jak najbardziej zadowalający.

Podkład ten nadaje naturalny wygląd i dobrze kryje. Nakładam go gąbką dzięki temu uzyskuje lepsze krycie - pisze Judith.

Podkład Catrice HD Liquid Coverage - najlepszy trwały drogeryjny podkład

Podkład Catrice HD Liquid Coverage za 23 zł

Fluid marki Catrice jest dostępny w 4 naturalnych odcieniach i w cenie regularnej kosztuje ok 32 zł. Minusem może być aplikacja podkładu - nie każdy jest zwolennikiem używania pipety, która jest zanurzona w produkcie - chwila nieuwagi i można w łatwy sposób zabrudzić siebie, łazienkę i stracić sporą ilość podkładu.

Catrice HD Liquid Coverage daje nieskazitelne wykończenie, jest trwały i nadaje się na co dzień (warto mieszać go np. z serum rozświetlającym), jak i na większe wyjścia. Aktualnie można kupić go w promocji w drogerii Hebe za 23,99 zł - taka cena nie stanowi dużego uszczerbku na domowym budżecie. 

Więcej promocji i kosmetycznych perełek: