Najwyższa ochrona

Nowa pomadka o smaku malinowym marki Skarb Matki idealna do ochrony ust Twojego dziecka i Twoich.
/ 16.03.2006 16:57
 
Z pewnością wiele z Was do dziś pamięta awanturę domową, po tym, gdy zakręcając potajemnie zdobytą szminkę mamy w kolorze wściekłego cyklamenu, zmiażdżyło jej całą drogocenną zawartość poprzez nerwowe wpychanie jej do połyskującej nasadki.

Odkrycie nadchodzącej wiosny to pomadka ochronna o smaku malinowym Skarb Matki. Testy przeprowadzone na dzieciach udowodniły, że pomadki nie da się połamać! Jest dwa razy grubsza niż zwykły sztyft ochronny, trudno ją wykręcić od razu w całości. Poza tym pięknie pachnie i doskonale rozprowadza się na ustach, no i nie rozpuszcza się nawet w upalne dni lata!

Kosmetyki marki Skarb Matki polecane są osobom ze skórą wrażliwą, a nawet cierpiącym na atopowe zapalenie skóry. Bezpieczeństwo kosmetyków zostało potwierdzone przez Instytut Matki i Dziecka oraz przez „Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka”. Skład kosmetyków Skarb Matki jest starannie dobierany, tak aby w naturalny sposób zapewnić skórze dziecka jak najwyższą ochronę i pomagać jej pozbyć się podrażnień i wyprysków. W preparatach Skarb Matki substancjami aktywnymi są najczęściej ekstrakty roślinne. Nie powodują reakcji alergicznych, są całkowicie przyjazne dla skóry. Znane i sprawdzone, w naturalny sposób przywracają skórze równowagę, działają przeciwzapalnie i łagodząco.

Pomadka Skarb Matki zawiera filtr UV i witaminę E! No i nawet gdyby któreś z dzieci niechcący zjadło nawet całą zawartość – można być spokojnym – na pewno nic mu się nie stanie! Pomadka została przebadana w Instytucie Matki i Dziecka.