Perfumy niszowe - czy warto kupić

Udowadniamy, że oryginalny zapach wcale nie musi kosztować majątku.
Małgorzata Machnicka / 09.09.2015 06:00

Na postawione przez nas pytanie odpowiadamy: TAK. Dlaczego? Po pierwsze, niszowe perfumy gwarantują nam pewną niepowtarzalność, mało prawdopodobne jest to, że na ulicy spotkamy podobnie pachnącą koleżankę. Po drugie, są niezwykle trwałe. Po trzecie, często wcale nie różnią się ceną od tych dostępnych w popularnych drogeriach. A po czwarte, pachną nieziemsko i bardzo oryginalnie!

Oczywiście, bez trudu znalazłyśmy perfumy w cenie (bagatela!) niemal 2000 zł. Jednak większość zaprezentowana w naszej galerii mieści się w przedziale 200-400 zł. Co Wy sądzicie o niszowych zapachach? My jesteśmy ich wielkimi fankami!

Więcej o modnych zapachach:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (6)
/30.03.2017 16:49
jestem fanką niszowych kosmetyków :) Lubię pachnieć czymś innym niż zielonym jabuszkiem DKNY. Perfumy wybieram w niszowych perfumeriach, najczęściej gallilu lub moncredo. Kosmetyki pielęgnacyjne wybieram zwracając uwagę na skład. Bardzo trudno znaleźć coś dobrego w drogerii czy aptece. Od kilku lat kupuję kosmetyki eko w sklepie fontanna młodości, a kosmetyki do włosów w sklepie organica.
/26.09.2015 22:08
dla mnie zapach nie musi być niszowy i niespotykany. ważne, żeby mi się podobał i pasował do mnie.
/26.09.2015 22:08
No niestety, ale zarówno niszowy, jak i popularny zapach, moze byc trwały lub nie. Poza tym, określenie niszowy jest zazwyczaj używane w kontekście zapachu mniej znanego, ale uznanego w pewnych kręgach, a taki zapach wcale nie kosztuje mało. Cześć przedstawionych tu zapachow wcale nie jest żadna nisza, a kompletnie nieznanymi markami i niekoniecznie sprawi, ze bedziemy pachnieć nieziemsko
POKAŻ KOMENTARZE (3)