POLECAMY

Nasze kosmetyczne odkrycia, które możemy polecić z czystym sumieniem. Ceny od 9 zł!

Każda z nas wybrała po 6 "perełek".
Małgorzata Machnicka / 11 miesięcy temu

Na nasze biurka niemal codziennie, trafiają niezliczone ilości kosmetyków. Większość testujemy na sobie, co czasami kończy się... nie pojawianiem w pracy przez kilka dni. Łuszcząca się skóra czy liczne niedoskonałości, które pojawiły się po kilku dniach od zastosowania "cudownego" kremu, to norma.

7 kosmetyków za mniej niż 99 złotych, którymi wykonasz pełny makijaż

Po kilka latach pracy w „urodzie", wiemy co wolno nam testować na sobie, a co lepiej oddać koleżance, która ma zupełnie inną skórę niż my.

Aby kosmetyk znalazł się na naszej liście „perełek" musi przejść długą drogę, która nie jest prosta. Kolejny dobry krem do twarzy, czy szampon do włosów to nic szczególnego - umówmy się, świetnych kosmetyków na naszym rodzimym rynku nie brakuje. Wybrałyśmy z Karoliną po 6 produktów, które w ciągu ostatniego półrocza skradły nasze serca. I możemy polecić je z czystym sumieniem.

Podzieliłyśmy je na następujące kategorie:

  • do twarzy
  • do ciała
  • do włosów
  • do makijażu
  • do paznokci
  • perfumy

Jak mieć idealny kształt brwi?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/10 miesięcy temu
Bardzo dobre kosmetyki,parę z nich przetestowałam a jeszcze ostatnio znalazłam zapachy orientu i zamówiłam sobie Swiss Arabian Edge .Połączenie jaśminu z drzewem sandałowym ma bardzo ciekawy zapach i mojemu mężowi też się bardzo podobają.
/11 miesięcy temu
super zestawienie, większość kosmetyków dla mnie zupełnie nieznana, tylko... dlaczego nie podałyście cen?! :(
/11 miesięcy temu
Bardzo ciekawe książki odnośnie makijażu itd... można znaleźć w inbook.pl ja tam kupuję najczęściej fajne nowości ogólnie można tam znaleźć.