Te azjatyckie kosmetyki was zaskoczą!

Serum z jadem węża,
Karolina Kalinowska / 25.05.2016 05:21

Jesteśmy zafascynowane azjatyckimi kosmetykami. Jesteśmy przyzwyczajone, że każda marka kosmetyczna ma lepsze i gorsze produkty. Jednak w przypadku marek pochodzących z dalekiego wschodu ta zasada nie działa. Nigdy nie trafiłyśmy słabszy produkt. Wszystkie są genialne!

Azjatyckie kosmetyki, które was zaskoczą

Największe kosmetyczne hity wywodzą się z rynku azjatyckiego, obecnie zachodzie koncerny właśnie tam szukają inspiracji. Przecież to Azjatki jako pierwsze używały kremów BB i CC. Zaś hitem ostatnich miesięcy są podkłady w poduszeczce. A naszym skromnym zdaniem to nie koniec. Zobaczcie, jakie kosmetyki warto poznać już dziś.

Sekret nieskazitelnej skóry Koreanek

My uległyśmy modzie na koreańskie kosmetyki. Jesteśmy wielkimi fankami maseczek w płachcie, emulsji nawilżających czy kremów wodnych. Od dłuższego czasu stosujemy się również do zasad pielęgnacji obowiązujących w Azji. Na pierwszy rzut oka 10 etapów może wydać się totalnym absurdem, ale gdy zobaczyłyśmy pierwsze rezultaty, nie chciałyśmy z nich rezygnować.

Jeżeli nie do końca wiecie, na czym to wszystko polega i jak się za to zabrać, koniecznie zajrzyjcie do książki "Sekrety urody Koreanek. Elementarz pielęgnacji" Charlotte Cho. Autorka, która została wychowana w USA, jako dorosła kobieta przeprowadza się do kraju, z którego pochodzą jej rodzice. Sama odkrywa, w czym tkwi sekret nieskazitelnej cery Koreanek.

Więcej kosmetycznych hitów:

Kosmetyczny zamiennik - korektor YSL
Na własnej skórze - płyny micelarne
Bez tych kosmetyków nie wyobrażamy sobie lata!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/24.03.2018 23:22
Zachęcamcam do wypróbowania nowej marki Koreańskiej od niedawna dostępna także na Polskim rynku. PURITO ciesz się bardzo dużym zainteresowaniem na całym świecie dzięki najwyższej jakości naturalnym składnikom. Marka kładzie bardzo duży nacisk aby sķład kosmetyków był jak najbardziej naturalny (nawet do 99%) Warto się przekonać samemu o działaniu kosmetyków.iesz się bardzo dużym zainteresowaniem na całym świecie dzięki najwyższej jakości naturalnym składnikom. Marka kładzie bardzo duży nacisk aby sķład kosmetyków był jak najbardziej naturalny (nawet do 99%) Warto się przekonać samemu o działaniu kosmetyków..
/28.12.2016 15:23
Ja własnie testuję z Bentona Cleansing Foam - cudo!!!
/09.12.2016 12:21
Ja właśnie z firmy skin79 odkryłam niedawno benton cosmetics i uwielbiam je! <3 Moja cera wygląda tak dobrze dzięki nim :)