Najdroższe kosmetyki świata - 10 propozycji

Jesteście ciekawe?
Karolina Kalinowska / 25.06.2015 06:28

Dzisiaj postanowiłyśmy zaszaleć i znalazłyśmy dla odmiany kosmetyki, na które nigdy w życiu nie będziemy mogły sobie pozwolić. Przedział cenowy jest dość duży, ale produkty, które znalazły się naszym zestawieniu, znacznie się od siebie różnią. Jednak jest jedna rzecz, która je łączy - astronomiczna cena.

Kosmetyki, które kosztują fortunę

Nasz przegląd zaczynamy od szminki do ust marki Guerlain, której opakowanie wykonane jest z żółtego złota i wysadzane, aż 199 brylantami. Dołączyłyśmy do niej czarny lakier do paznokci z delikatnymi drobinkami. Te połyskujące cudeńka to oczywiście... diamenty! Jednak cena obu tych produktów może wywołać zawrót głowy. Jeżeli jesteście ciekawe, ile trzeba za nie zapłacić, zajrzyjcie do naszej galerii poniżej.

Do tego zacnego grona dodałyśmy również krem do twarzy, który kosztuje ok. 4300 zł i rozświetlającą maseczkę  za "jedyne" 1050 zł. Czy jesteście w stanie wydać tak dużo na kosmetyki? Jaka jest wasza górna granica?

Więcej kosmetycznych hitów:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (7)
/22.04.2019 14:22
jeszcze dodam że kremy droższe i tańsze różnią się... ilością gliceryny. Kto z Was czyta skład swoich kosmetyków? Na bank nikt...Im więcej gliceryny np jest druga w kolejności tym (w większości przypadków) krem jest tańszy bo zawiera mniej innych np. olei. A już nie powiem o i konserwantach które znajdują się na liście substancji zakazanych (ewentualnie w małych ilościach można stosować). Zwróćcie uwagę na skład Waszych kosmetyków.
/22.04.2019 14:05
do lu niby nie kupujesz ale w dalszej części postu napisałaś że jednak to robisz dla spróbowania... skoro wiesz że nie pomogą to po co próbujesz?????? oczywiście zgadzam się co do aktywności fizycznej (też trzeba umieć wykonywać prawidłowo ćwiczenia aby nie zrobić przykurczów antagonistów oraz przerostów) "od czasu do czasu wstrzyknac sobie kwas hialuronowy" faktycznie jest lepszy efekt ale takie zabiegi mają swoich zwolenników i przeciwników a dwa że też są drogie jeśli wykonujesz je w profesjonalnej klinice a nie u kosmetyczki a podsumowując dodając efekty znane z ekonomii i psychologii kupowanie drogich kosmetyków ma jeszcze jeden aspekt socjalny nie tylko kupujemy produkt ale i element pozycji społecznej tj prestiż dlatego ludzie tak chętnie kupują drogie rzeczy auta. Macho- ty byś zaoszczędzone pieniądze dla kobiety na krem wydałbyś na fure, komóre i skóre
/13.03.2017 21:38
Oczywiśie, że bym to kupił. Szminkę, lakier, zamiast kremu czekoladki. Zwróciłoby mi się z nawiązką ☺
POKAŻ KOMENTARZE (4)