POLECAMY

Te produkty uratują was w kryzysowych sytuacjach!

Jakie rzeczy znalazły się w naszym zestawieniu?

Błyszcząca skóra, nieświeża fryzura czy siniak, który pojawił się na nodze w dniu randki z chłopakiem ze snów. Brzmi znajomo? Jest na to sposób! Wystarczy mieć pod ręką kosmetyki, które uratują was z opresji! Jakie? Koniecznie zajrzyjcie do naszej galerii!

Kosmetyczne SOS!

Bibułki matujące pokochają wszystkie osoby z tendencją do błyszczenia skóry w strefie T. Dzięki nim nie będziecie musiały w ciągu dnia nakładać kolejnej warstwy podkładu, a wasza skóra będzie cały czas wyglądała nienagannie.

Kolejnym produktem na naszej liście jest balsam poprawiający wygląd skóry marki Bielenda. Jeżeli wstydzisz się pokazywać nogi, bo usłane są drobnymi pajączkami lub siniakami, ten kosmetyk jest dla was. Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki wyrównuje koloryt i poprawia wygląd skóry. My jesteśmy od niego uzależnione!

W czasie malowania paznokci zawsze pod ręką mamy korektor do lakieru. Nawet gdy przez przypadek pomalujemy skórkę, w sekundę możemy naprawić swój błąd. Zaś w torebce zawsze mamy chusteczki nasączone zmywaczem do paznokci. Gdy w ciągu dnia odpryśnie nam lakier, w kilka chwil możemy się go pozbyć.

Więcej kosmetycznych hitów:

Najbrzydsze kolory lakierów do paznokci!
Wiosenne kosmetyki w kolorze nude
8 najważniejszych kosmetyków do pielęgnacji twarzy

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)