POLECAMY

Kosmetyki i akcesoria dla twojego chłopaka

Dzień chłopaka może być nawet codziennie! Pod warunkiem, że nie masz problemu z wyborem prezentu. Jeśli bliski ci mężczyzna dba o siebie, warto wybrać męski kosmetyk. Jakie kosmetyki lub akcesoria męskie warto kupić mężczyźnie, żeby był zadowolony? Zwróć uwagę na proste formy opakowań, praktyczne zastosowanie i lekką formułę kosmetyku. Nowoczesny design też się liczy, zwłaszcza w przypadku gadżeciarzy.

Kosmetyki i akcesoria dla twojego chłopaka
Żel pod prysznic Xtreme z serii Avon Senses zapewni dużą ciału dawkę energii i ekstremalną świeżość. Kosmetyk łączy w sobie soczystość grejpfruta oraz zmysłowość ambry i cedru. Dzięki niemu codzienny prysznic stanie się sposobem na natychmiastowe orzeźwienie i pobudzenie. Produkt nie tylko dokładnie oczyści ciało, ale również pozostawi skórę intensywnie nawilżoną. Energizujący żel pozwoli poczuć czystą adrenalinę. Cena 12 zł, pojemność: 250 ml
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/4 lata temu
Ponieważ mój brat lubie kosmetyki to dostał na urodziny cały zestaw kosmetyków Soraya Men Adventure. Żel pod prysznic, balsam po goleniu i krem z tej serii. Wyglądał na zadowolonego z prezentu :) Zeznał po jakimś cz, żeasie, że kosmetyki są bardzo fajne, że nawilżają mu skórę (a ma tak samo paskudnie suchą jak jak) i że bardzo jest zadowolony bo to naprawdę niesamowicie pielęgnujący zestaw. Mówił nawet, że mogę takie prezenty robić zawsze bo na pewno nie pójdą w kąt.
/6 lat temu
No w sumie kamila ma racje, bo zawsze zdążymy kupić nawet bez okazji jakiś kosmetyk. A fajnie jest postawić na taki niezapomniany prezent. I z tym skokiem to bardzo dobrze kombinujesz.
/6 lat temu
Ja w tym roku postanowiłam odejsc od tradycyjnych prezentów i mam zamiar zaskoczyć swojego mężczyne dając mu taki wyjątkowy skok na bungee