Joanna Krupa - ulubione kosmetyki

Też możecie go mieć.
Karolina Kalinowska / 02.08.2017 05:33

Joanna Krupa to piękna kobieta, która ma nieskazitelną skórę, piękne włosy i idealną sylwetkę. Gwiazda tym razem powiedziała nam jakie rzeczy są zawsze w jej kosmetyczce.

Jaki jest sekret idealnej sylwetki Joanny Krupy? Wiemy, jaką stosuje dietę i jak trenuje!

Ulubione kosmetyki Joanny Krupy

Zastanawiacie się, jakie kosmetyki najbardziej lubi Joanna Krupa? Tylko nam zdradziła, co sprawia, że każdego dnia wygląda nieskazitelnie.

Już wcześniej podkreślała, że bardzo duże znaczenie ma dla niej idealny makijaż i fryzura, ale także odpowiednie nawilżanie i ochrona przeciwsłoneczna. Gwiazda już jakiś czas temu zrezygnowała z opalania się. Zawsze przed wyjściem na słońce stosuje kremy z wysokim filtrem, zakłada okulary i kapelusz, które stanowią dodatkową ochronę przed szkodliwym działaniem słońca.

Co robi, aby jej skóra była opalona? Na co dzień używa samoopalaczy, a na wyjątkowe okazje kremów koloryzujących i zawierających połyskujące drobinki, które sprawiają, że skóra wygląda nieskazitelnie.

W rozmowie z nami zdradziła, jaki błyszczyk do ust najbardziej lubi i bez jakiego produktu do pielęgnacji nie mogłaby funkcjonować.

Tylko nam Joanna Krupa zdradziła swoje urodowe sekrety. Stosuje metody, które powinnyście wprowadzić w życie już dzisiaj!

 

Another lazy day in Mykonos but well deserved!

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)