Huda Beauty fot. Materiały prasowe

Huda Beauty w Polsce - gdzie kupić kosmetyki

Też nie możecie się doczekać?
Małgorzata Machnicka / 11.07.2017 14:57
Huda Beauty fot. Materiały prasowe

Huda Kattan to jedna z najbardziej wpływowych influencerek na świecie. Swojego bloga "Huda Beauty" załozyła w 2013 roku w Dubaju. To, co początkowo było pasją, stało się sukcesem. I to międzynarodowym! I nic dziwnego, skoro jej motto brzmi:

Makijaż może odmienić sposób w jaki kobiety postrzegają same siebie. Wierzę, że pewne siebie kobiety mogą podbić świat!

Huda Kattan urodziła się w Oklahoma City. Zanim rozpoczęła działalność związaną z blogosferą, była profesjonalną wizażystką w Los Angeles, gdzie poznawała wszystkie hollywoodzkie tajniki makijażu.

Powstał podkład, który ma aż 72 tysiące odcieni!


Sztuczne rzęsy to flagowy produkt jej marki. Zrobione są z włókien syntetycznych, dzięki którym są niezwykle łatwe do noszenia oraz idealne do codziennego użytkowania! W ofercie marki znajdziecie również cienie do powiek, pomadki do ust i rozświetlacze - wszystko, z czego słynie charakterystyczny makijaż blogerki. Ceny? Od 70 za szminkę do 250 złotych za paletę cieni do powiek.

Blogerkę z Dubaju na Instagramie obserwuje już ok. 10,7 mln osób. Od poniedziałku, 17 lipca kosmetyki Huda Beauty będzie można kupić w polskiej Sephorze. Na co macie największą ochotę?