POLECAMY

Elixir – nowość od Goldwell

Wyjątkowe składniki pielęgnacyjne sprawiają, że olejek Goldwell Elixir to luksusowe doświadczenie dla każdego rodzaju włosów.
Elixir – nowość od Goldwell fot. serwis prasowy

Dwa luksusowe składniki – olejek arganowy i tamanu – były do tej pory stosowane osobno (w kosmetykach do pielęgnacji skóry i włosów). Goldwell połączył je w jednym produkcie, by zapewnić ekskluzywne, relaksujące doświadczenie dla wszystkich klientów salonów współpracujących z Goldwell.

Wyjątkowe dwa składniki

Orientalny olejek arganowy pozyskuje się z orzechów drzewa arganowego, które rośnie wyłącznie w jednym miejscu na ziemi: w południowo-zachodnim Maroko. Olejek jest bogaty w witaminę E oraz nienasycone kwasy tłuszczowe. Działa regenerująco i nawilżająco. Z kolei egzotyczny olejek tamanu pozyskiwany jest z orzechów drzewa tamanu pochodzącego z Azji. Olejek zawiera ochronne antyoksydanty i jest wyjątkowo odżywczy.

Niezwykłe działanie i...

Olejek Goldwell Elixir jest odpowiedni dla każdego rodzaju włosów i nie ma ograniczeń w jego stosowaniu. Produkt zapewnia włosom ochronę, dokładnie taką, jakiej potrzebują, niezależnie od tego, czy jest stosowany na osuszone ręcznikiem włosy jako produkt pielęgnacyjny, czy jest nakładany na suche włosy jako produkt wykańczający. Sprawia, że włosy są jedwabiście gładkie, mają intensywny połysk i się nie puszą. Goldwell Elixir wydobywa naturalny blask koloru włosów i sprawia, że wyglądają promieniście. Poprawia rozczesywalność i poskramia niesforne włosy. Chroni włosy przed uszkodzeniami mechanicznymi, np. podczas szczotkowania lub suszenia suszarką.

...niespotykana wydajność

Zaledwie kilka porcji (w zależności od długości i struktury włosów), wystarcza, by osiągnąć niewiarygodny efekt. 100-mililitrowy Goldwell Elixir starcza na około 85 zastosowań.

Cena sugerowana: 96 zł/100 ml

Goldwell Elixir – czysty luksus dla każdego rodzaju włosów. Dostępny wyłącznie w salonach współpracujących z Goldwell.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)