Coco Noir Chanel - perfumy i balsam

Coco Noir Chanel, perfumy fot. serwis prasowy Chanel
Upragniony eliksir zmysłowości i elegancji
Izabela Bielecka-Gnaś / 08.08.2014 05:13
Coco Noir Chanel, perfumy fot. serwis prasowy Chanel

Kolejna odsłona Coco Noir to nie woda perfumowana, a sama esencja - najczystsze perfumy, elegancki zapach w najbardziej pożądanej, luksusowej formie. Ich nakładanie wprost z niedużego, niezwykle cennego flakonu jest jak misterny rytuał. Odrobina za uchem, odrobina na szyi, czy tak jak mawiała Coco Chanel "wszędzie tam, gdzie chcesz być całowana".

Weneckie inspiracje

Coco Chanel Noir
Inspiracją do stworzenia zapachu była dawna Wenecja, skąpaną w mroku i mgle, fascynująca, nieodgadniona, jak sam zapach. Nie bez znaczenia jest też fakt, że Coco urodziła się pod astrologicznym znakiem lwa, jego symbol był dla niej jak talizman, dodawał jej siły i dumy. Tego samego lwa, odnajdziemy także w herbie Wenecji.

Z Coco Noir czeka was zmysłowa podróż z północy Włoch w stronę mistycznego orientu. Ale flakon perfum 15 ml to nie jedyna nowość  z serii. Pojawił się też pojemniczek z wyjątkowym balsamem, który nadaje zapachowi nieco współcześniejszą, ale nie mniej magiczną formę.

Flakon jak z bajki

Coco Chanel Noir
Magiczna, czarna jak noc buteleczka z logo oprawionym eleganckim, bizantyjskim złotem przywodzi na myśl eliksir lub magiczną miksturę. Idealny zapach na wielkie wyjścia dla kobiet o sile lwa, które uwielbiają roztaczać wokół siebie aurę tajemnicy!

Nuty zapachowe Coco Noir

Coco Noir Chanel, nuty zapachowe
  • Nuta głowy: grejpfrut, mandarynka, różowy pieprz, bergamotka, pomarańcza, brzoskwinia, ambrette
  • Nuta serca: lilia, orchidea, jaśmin, drewno cedrowe
  • Nuta podstawy: paczula, piżmo, drewno sandałowe, bób tonka, geranium rosat

    Coco Noir

Coco Noir Chanel
  • Perfumy Coco Noir 15 ml, cena 986 zł
  • Coco Noir Body Cream 150 g, cena 369 zł

Redakcja poleca

REKLAMA