Gwiazdkowa kolekcja Chanel 2014 - Les Plumes Precieuses

Odkryj świąteczna magię w najbardziej luksusowym wydaniu!
Izabela Bielecka-Gnaś / 03.11.2014 05:59
Co jest lżejsze od piórka? Delikatna chmurka pudru? Drobinka złotego brokatu? Według Chanel jest  to uroczysta atmosfera świąt! To właśnie wirujące niczym w Forrest'cie Gump'ie piórko, niesione subtelnym powiewem, stało się dla Chanel inspiracją do stworzenia kolejnej, niezwykłej, makijażowej kolekcji na gwiazdkę 2014!

Makijaż godny świąt

Jest ona kwintesencją klasyki i elegancji, uosobieniem wyjątkowego, zimowego wieczoru. Kolekcja wychodzi od głębokiej, niezwykle kobiecej czerwieni, którą odnajdziemy na kuszących ustach i paznokciach. Paleta szarości z odrobina bieli i złota rzeźbi niezwykle tajemnicze i wyraziste oko.

Policzki muśnięte są lekko apetycznym, brzoskwiniowym odcieniem, który nadaje  makijażowi ciepła i witalności. Doskonałym wykończeniem jest wyjątkowo stworzony dla tej magicznej kolekcji, delikatny puder rozświetlający z drobinkami złota, który cudnie podkreśla kości policzkowe, dekolt i czyni makijaż jeszcze bardziej odświętnym.

Wymarzony prezent

Cała kolekcja ma zwyczajowo minimalistyczne, ale jakże piękne opakowania z podwójnym "C". Jest nie tylko idealną propozycją na wigilijny makijaż, ale i doskonałym pomysłem na tegoroczny prezent dla silnej, ceniącej elegancję i prestiż kobiety. My też mamy swoje typy!

Kolekcja świąteczna 2014 - Chanel

Nasz wybór:

  • Kredka do oczu Stylo Yeux Waterproof Or Blanc
  • Lakier do paznokci Le Vernis Phénix
  • Puder rozświetlający Camélia de Plumes