Pożegnanie z tipsami

Moda na tipsy, te długie i sztuczne, na razie się skończyła. Widać to zwłaszcza wśród gwiazd, które teraz noszą naturalne i krótkie paznokcie.

/ 06.01.2010 15:39 POWRÓT DO ARTYKUŁU


Aby twoje naturalne paznokcie wyglądały pięknie, muszą mieć odpowiednią oprawę – zadbaj o całe dłonie! Szczególnie zimą, kiedy skóra jest bardzo przesuszona. Po każdym myciu rąk i przed snem intensywnie nawilżaj je regenerującymi kremami.

Regenerujący balsam do rąk SOS, Nivea, ok. 8 zł

Krem do rąk Maxima Dermo-Therapy, Soraya, ok. 16 zł

Krem do rąk Formuła Norweska, Neutrogena, ok. 15 zł
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (9)
/26.09.2013 07:38
Szkolenia wymagają zaangażowania, przynajmniej jeśli zależy wam na konkretnych umiejętnościach, a nie na samym papierku. Jeśli potraficie się odpowiednio zaangażować to efekty będą. Pamiętajcie, że na szkoleniu w 2 tygodnie robicie to, czego inni uczą się kilka lat.
/25.09.2013 07:36
W new nails dbają o detale - głownie o to chodzi. Wiele tego typu firm nastawiło się raczej na masą produkcję sztucznych fachowców z papierkiem, a cierpią na tym wyłącznie kursanci. W new nails nie ma takiego odwalania fuszerki.
/24.09.2013 07:33
Poczytaj internet. Łatwo znaleźć bardzo tanie szkolenie, gorzej jednak kiedy szkolenie ma być wartościowe. Wtedy ilość możliwości dramatycznie maleje, szkoły traktują swoją pracę jako taśmę produkcyjną, nie zależy im na tym, aby kształcić specjalistów. Rozumiesz?
POKAŻ KOMENTARZE (6)