POLECAMY

Wielki powrót perłowych lakierów do paznokci!

Spodziewałyście się, że znów będą modne?

Poprzedniej wiosny kobiety dosłownie oszalały na punkcie neonowych kolorów lakierów do paznokci. Jesienią i zimą chętnie sięgałyśmy po odcienie wina, szmaragdowej zieleni i granatu. W tym sezonie powrócił do nas trend, którego zupełnie się nie spodziewałyśmy. A mianowicie, modne będą pastelowe odcienie, ale... w perłowym wydaniu.

Większość kosmetycznych marek już podchwyciła ten trend i zaczyna wprowadzać do swoich kolekcji perłowe lakiery do paznokci. Znajdziecie je m.in. w najnowszych liniach marek Isadora, H&M czy Sephora. My póki co nie jesteśmy przekonane, że to będzie udany come back. Ale kto wie? Może jeśli blogerki zaczną lansować perłowe lakiery to okażą się hitem? Co wy o nich myślicie?

Więcej o kosmetykach:

Najlepsze balsamy antycellulitoweNajlepsze odżywki do włosówNajlepsze szampony oczyszczające

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/2 lata temu
zawsze bardzo lubiłam lakiery perłowe . Z ty ,ze przyszedł po prostu czas ,ze wyszły one z mody . Bardzo na topie zreszta jest teraz manicure hybrydowy , który robię sobie sama .mam lampe oraz lakiery bardzo dobrej jakości , których w Polsce nie ma jeszcze .Przywiozłam je z Anglii .makear sie nazywają .utrzymują sie kilka tygodni