POLECAMY

Naklejki na paznokcie w mig odmienią twój manicure!

Sprawdź gdzie kupić te najmodniejsze.

Jeśli znudził wam się standardowy manicure i nie cieszy was już kupowanie nowych odcieni lakierów do paznokci, wypróbujcie naklejki. Nie jest to żadna nowość i z pewnością już nie raz o nich słyszałyście. Mimo tego, większość dziewczyn zaczęła przekonywać się do nich dopiero teraz. To co musimy zaznaczyć na wstępie - przetestowałyśmy już ich całe mnóstwo i niestety, żadne z nich nie trzymają się na paznokciach tydzień, tak jak zapewniają producenci.

To jednak jedyny minus. Z powodzeniem wystarczą na 2-3 dni, ich nałożenie nie jest bardziej pracochłonne niż pomalowanie paznokci lakierem, a gwarantujemy - dodadzą szyku nawet zwykłym dżinsom i białej koszuli.

Specjalnie dla was wybrałyśmy najmodniejsze naklejki do paznokci na ten sezon. Warto zwrócić uwagę na te stworzone przez markę Local Heroes przy współpracy z NCLA.

 

YEAAAH! 😎 @shopncla x #localheroes finally LANDED in our store! 💅🏼💖 buy now or cry later! #limitededition #nclaxlocalheroes

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika LOCAL HEROES (@localheroes)

Więcej o modnych paznokciach:

Modne paznokcie na rok 2016
Najmodniejszy manicure na lato
Najładniejsze lakiery w odcieniach nude

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/rok temu
Po prostu kapitalna zabawa, mam solidne semilacowe hybrydy i tylko zmieniam sobie naklejki w zależności od okoliczności :)
/2 lata temu
próbowałam naklejek ale jednak hybrydy nic nie przebije i nic nie będzie się tak długo trzymało na paznokciach. naklejki jakoś mi poschodziły po 5 dniach, zaczęły brzydko odpryskiwać. a jeśli chodzi o hybrydy to kupuję już jakiś czas neonail na TopDrogeria.pl i noszę je bite 3 tygodnie i przyznam że zdejmuje tylko ze względu na odrost bo ich stan nadal jest bardzo dobry. na stopach trzymają się ponad miesiąc:)