POLECAMY

Najmodniejsze kolekcje lakierów do paznokci na jesień 2016

Będą idealnym dodatkiem do jesiennych stylizacji.

Malowanie paznokci już od dawna nie jest wyłącznie fanaberią. Teraz, to taki sam dodatek do codziennych stylizacji, jak buty, torebka czy biżuteria. Przyznam szczerze, że nie znoszę mieć niepomalowanych paznokci, czuję się wtedy taka hmm... "niekompletna". Takie momenty zdarzają mi się bardzo rzadko i tylko wtedy, kiedy daję im na chwilę odpocząć (bo są w słabej kondycji).

Sprawdź najmodniejsze lakiery do paznokci na jesień

Trendy w manicure zmieniają się tak samo szybko jak lista najmodniejszych kolorów według Pantone - co sezon. Aby nie zwariować i nie zamienić swojego mieszkania w pomieszczenie do przechowywania lakierów (patrz: ja), dokupujcie co kwartał maksymalnie 3-4 odcienie. Wybór ułatwią wam limitowane kolekcje, które co sezon przygotowuje większość marek. To dobra opcja dla niezdecydowanych (patrz: dla mnie).

Kolekcje mają jeszcze jedną zaletę, kupując ją nigdy nie wiesz, który kolor pokochasz. Bo ten, który zupełnie nieciekawie wygląda w opakowaniu, na dłoniach i przy naszej karnacji może wyglądać przepięknie.

A może naklejki na paznokcie?

Zajrzyjcie do naszej galerii, w której znajdziecie 7 najciekawszych kolekcji lakierów. Moją ulubioną jest kolekcja marki Zoya - odcienie kamieni szlachetnych w brokatowym i metalicznym wydaniu to mój must have na jesień.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/rok temu
Trudno nadążyć, tym razem będę do przodu i zrobię hybrydy w kolorze koloru roku 2017, czyli kale, ciemno zielony, głęboki odcień zieleni... cudowny
/rok temu
FAKTYCZNE PODOBNY, LUBIĘ TAKIE ODCIENIE ŚLIWKI., JEDNAK OBECNIE MAM ECRU, KTÓRE RÓWNIEŻ ZAWSZE SIĘ SPISUJE.
/rok temu
Ładne, ale drogie :/ Poza tym nie dostaniemy ich w rossmanie, a teraz są fajne promocje tam. To już wolę kupić nowe żele od miss sporty, przynajmniej na tym nie stracę, a kolorki mają podobne.