Modne paznokcie na lato 2022: boyfriend manicure. Uroczy sposób na wyrażenie uczuć

boyfriend manicure fot. ImaxTree/ AgencjaFree
Najnowszy trend w stylizacji paznokci „boyfriend manicure” jest tak uroczy, że będziesz chciała natychmiast mieć taki u siebie. To świetny pomysł, żeby pokazać swojemu ukochanemu, ile dla ciebie znaczy. Kim Kardashian i Jennifer Lopez już taki noszą. Na czym dokładnie polega takie zdobienie?
/ 02.08.2022 05:04
boyfriend manicure fot. ImaxTree/ AgencjaFree

Gwiazdy są naszym nieustającym źródłem inspiracji. Nie tylko w kwestii mody, pielęgnacji skóry, ale też w stylizacji paznokci. W ostatnich tygodniach dużo szumu zrobił manicure Hailey Bieber #glazeddonutnails, który modelka miała na tegorocznej Met Gali. Mleczne paznokcie z błyszczącym wykończeniem zachwyciły miliony dziewczyn na całym świecie. Kolejnym trendem, o którym jest teraz głośno jest „boyfriend manicure”.

Wszystko zaczęło się od Kim Kardashian, która na swoim profilu na Instagramie zamieściła zdjęcie swoich neonowych, cukierkowych paznokci z diamentową literką „P” na serdecznym palcu. Tym romantycznym gestem chciała zadeklarować miłość do swojego partnera - komika Pete'a Davidsona.

Ten trik z TikToka zapewnia idealny francuski manicure w kilka sekund!! Zawsze się udaje

Kilka dni później na paznokcie z uroczym akcentem zdecydowała się królowa pop — Jennifer Lopez, obecnie żona Bena Alfflecka. W przeciwieństwie do Kim, wokalistka zdecydowała się na delikatniejszą, mniej ekstrawagancką wersję. Zamiast jaskrawych odcieni, pomalowała płytkę w kolorze nude, zdobiąc serdeczne paznokcie małymi, złotymi literami „J” i „B” w stylu gotyckim. Za cały projekt odpowiedzialny był znany artysta Tom Bachik.

Trend „boyfriend manicure” nabiera rozpędu na Instagramie. Z dnia na dzień rośnie liczna postów z inspiracjami. Niektóre dziewczyny idą o krok dalej i zamiast inicjałów, malują pełne imiona swoich partnerów. Nie ma również zasad, dotyczących długości płytki, kolorów i stylu - masz duże pole do popisu. Możesz zdecydować się na minimalistyczną, skromną wersję np. małą literkę na pastelowej płytce lub w stylu Kim — długie, neonowe z bogatym zdobieniem.

Czytaj także:
Lustrzane paznokcie— efekt lustra na paznokciach krok po kroku
Dot manicure - 6 uroczych inspiracji, dzięki którym poczujesz wakacyjny klimat

Redakcja poleca

REKLAMA