Biały lakier do paznokci - sprawdź nasz przegląd białych lakierów do paznokci

Postaw na najmodniejszy w tym sezonie manicure!
Małgorzata Machnicka / 12.03.2015 08:00
Biały lakier do paznokci to must have w tym sezonie. Biały manicure pojawił się na wybiegu m.in. u Bee Queen, Lepore czy Cornejo. Chętnie sięgają po niego również gwiazdy. I nic dziwnego, białe paznokcie wyglądają niezwykle stylowo i nowocześnie.

Problem jest w tym, że na rynku istnieje niewiele kolekcji, w których dostępne są białe lakiery. Dodatkowo, niektóre z nich bardzo trudno się rozprowadza - szybko wysychają i zostawiają smugi.

Co zrobić, aby białe paznokcie wyglądały estetycznie?

Przede wszystkim trzeba pomalować je wcześniej dobrą, nawilżającą odżywką. Następnie nałożyć dwie warstwy lakieru - pierwsza niech będzie cieńsza (szybciej wyschnie), druga grubsza. Pamiętajcie, aby paznokcie były idealnie wypielęgnowane - biały lakier bardzo podkreśla suche, nieestetyczne skórki. Biały manicure dobrze wykończyć jest nabłyszczającym top coat'em.

Czym zastąpić biały lakier?

Jeśli nie udało Wam się znaleźć idealnego białego lakieru, z powodzeniem możecie zastąpić go tym do frencha. Zwróćcie tylko uwagę na to, czy ma normalnej grubości pędzelek - takim cienkim nie da się go równo nałożyć na całą płytkę.

Więcej o modnym manicure:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/27.06.2015 10:45
A tak się właśnie składa, że to właśnie na białych paznokciach malowane są czerwone wzorki &
/17.04.2015 12:07
Chociaż na jednym z tych śnieżnych pazurków namalowałabym wzorek: "&" i dzięki temu pomogłabym Fundacji DKMS: wzordonasladowania.pl/1-dla-dkms.html