Modne paznokcie 2016 fot. FREE/kolaż Polki.pl

Modne paznokcie 2016 - poznaj największe trendy

Podglądamy najnowsze trendy prosto z pokazów mody. Macie swój ulubiony?
Elżbieta Mańkowska / 14.11.2017 13:13
Modne paznokcie 2016 fot. FREE/kolaż Polki.pl
Manicure na sezon jesień-zima 2016 to zabawa formą i kolorem. Z klasyki pozostają tylko odcienie nude, czerwienie i czerń. Bardzo modne stają się metaliczne i brokatowe lakiery. Przeciwwagą dla nich mogą być matowe paznokcie. Bardzo ważne jest wykończenie manicure - mogą pojawiać się błyszczące elementy, paski, naklejki czy graficzne łączenie dwóch kolorów. Modne paznokcie to nie tylko odpowiedni lakier. To również jego kształt i długość. Hitem tego sezonu są długie paznokcie o migdałowym kształcie. Zobaczcie najgorętsze trendy na paznokciach!
 

 Area jesień-zima 2016

Paznokcie w odcieniach nude to chyba najsilniejsza tendencja tego sezonu. Warto dodać do nich trochę blasku - najlepiej w postaci złotych drobinek.

Creatures jesień-zima 2016

Uwielbiamy metaliczne lakiery. Hitem nadchodzącej jesieni będzie połączenie złota i srebra. Nosimy je od rana do wieczora! 

Franchi jesień-zima 2016

Kolorowy french to trend znany już od kilku sezonów. Tym razem będziemy łączyć jasne kolory z tymi z podstawowej palety barw.

Kenzo jesień-zima 2016

Geometryczne i zwierzęce wzory to coś, co pozwoli nam urozmaicić codzienny manicure. Ten od Kenzo naprawdę robi wrażenie!

Marani jesień-zima 2016

Mat, mat i jeszcze raz mat. Nadchodzącej jesieni matowe lakiery zepchną z piedestału te błyszczące.
 

Sibling jesień-zima 2016

Jeśli nie jesteście przekonane ani do metalicznych lakierów ani do wzorów, zawsze możecie postawić na klasykę - ona obroni się w każdym sezonie.

Vivienne Tam jesień-zima 2016

Czarne paznokcie modne są już kolejny sezon. I bardzo dobrze, świetnie wyglądają zarówno do białego t-shirtu i dżinsów jak i wieczorowej sukienki.

 

Więcej o trendach na rok 2016: