POLECAMY

Torebka wielozadaniowa dla dojrzałych pań

Jaką torebkę powinna wybrać dla siebie kobieta dojrzała? Czy istnieje torba wielozadaniowa? Zobacz jakie torebki polecamy i sprawdź czy proponowane modele pasują do Ciebie.
Torebka wielozadaniowa dla dojrzałych pań fot. MWmedia

Istnieją dwie szkoły doboru torebki do kreacji. Dziś jednak przyglądamy się tym modelom, które służyć nam będą niezależnie od okoliczności. Jaki fason wybrać i na czym polega 5 w 1 torebce? Poznaj nasze propozycje, oszczędzając czas na przepakowywaniu!

Zobacz też: Modne porady dla kobiet 70+ dotyczące stroju

Każda z nas dobrze wie, że jedna torebka to za mało. Chcemy wyglądać efektownie i zawsze nieco inaczej, lecz konieczność przepakowywania ulubionych drobiazgów z torebki do torebki przyprawia nas o lekki zawrót głowy. Nie jest oczywiście problemem przełożyć nieodzowne skarby, ale zazwyczaj wprowadzamy modyfikacje do tego, co chcemy zabrać ze sobą. Potem zapominamy o rzeczach pozostawionych gdzieś w małej kieszonce poprzedniczki i nasze nerwy napinają się bardziej, niż niejeden... pasek od torebki. Czy istnieje więc torba wielozadaniowa?

Torebki Barada 2012

Zobacz też: Stylowa 50-tka - jak wyglądać modnie i młodo?

Możemy założyć, że tak. Model do zadań specjalnych powinien mieć przede wszystkim odpowiednią wielkość. Nie za dużą, ale i nie za małą. Odrzucamy bezkształtne worki oraz kopertówki. Decydujemy się na średni rozmiar, czyli taki, który pomieści w razie potrzeby i format A4 (np. pisma urzędowe, rachunki zapakowane w przezroczystą, usztywnioną koszulkę) i dobre wino, gdy idziemy w gości.

Torebki Barada 2012

Zobacz też: Figura modnej seniorki - tuszujemy mankamenty

Taka torebka powinna posiadać również wygodne zapięcie oraz odpowiedniej długości rączkę umożliwiającą jej noszenie zarówno w ręku, jak i na ramieniu. Dopuszczalne są także warianty z regulowanym paskiem. Rezygnujemy z dużych wzorów, stawiając na jeden, stonowany  kolor - najlepiej korespondujący z dominującą paletą naszej garderoby.  Aby jednak uniknąć nudy możemy wybrać model pikowany, z delikatną galanterią, paskami, tłoczeniami, czy klasycznymi printami (cętki, groszki).

Torebki Barada 2012

Zobacz też: Stylowa 50-tka - jak wyglądać modnie i młodo?

I oczywiście kieszonki. Bez odpowiedniej ilości przegródek, suwaków i innych zakamarków trudno wyobrazić sobie funkcjonalną torebkę. Szminka, telefon, klucze, dokumenty - wszystko musi mieć swoje miejsce!

Jeśli już wybrałaś taką będziesz gotowa nawet na niezapowiedziane wyjście!

Na zdjęciach: torebki Barada z kolekcji 2012

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)