T-shirt dla dojrzałej kobiety - nasze typy

T-shirt jest idealny na wiosnę, dobry do niemal każdej spódnicy. T-shirt z jeansami to nierozłączny duet. T-shirt można założyć pod marynarkę, po domu, do pracy i jeśli jest bardziej strojny także na wyjątkową okazję. Przeczytaj jaki model T-shirtu wybrać i jakie T-shirty są najmodniejsze. I odpowiedz sobie na pytanie: czy T-shirt jest odpowiedni dla kobiety dojrzałej?

T-shirt postrzegany jako młodzieżowy atrybut jest wiernym towarzyszem sportowców i turystycznych eskapad. Czy kobieta dojrzała może mu zaufać? Jaki fason wybrać, by wyglądać młodziej, lecz adekwatnie do swoich planów? Wybierz swój typ szkicując modne "JA" wiosennym T-shirtem.

Zobacz też: Zwierzęca biżuteria – galeria

T-shirt to po angielsku. Brzmi zupełnie elegancko, choć oznacza w praktyce tyle co rodzimy podkoszulek. Litera "T" symbolizuje jego kształt, który z początku formował ramiona amerykańskich żołnierzy. Z czasem koszulka przeniknęła na ulicę, również do mody damskiej, stając się nośnikiem popularnych haseł i reklam. Obecna na wybiegach projektantów nabierała kolorów, wzorów oraz śmiałych rozwiązań idących w kierunku nonszalanckiego, młodzieżowego stylu.

Modne T-shirty

Zobacz też: Must-have sezonu - t-shirty z nadrukami z kreskówek!

Aktualnie podkoszulek noszą wszyscy. Już nie tylko jako bieliznę, lecz przede wszystkim jako widoczną i eksponowaną część garderoby. Ta koszulka czy raczej bluzeczka - tak często mówimy o T-shircie w modzie damskiej - nie jest już zarezerwowana wyłącznie dla młodych, a okazje do jej włożenia wcale nie muszą być związane ze sportem. Choć połączenie marynarki z T-shirtem określamy właśnie mianem „sportowej elegancji”.

Modne T-shirty

Zobacz też: Bielizna dozwolona od lat 18 (gorące foty!)

Czy kobieta dojrzała może zakładać tego typu bluzkę? Oczywiście! Wyznacznikiem okazji na którą można ją założyć są w dalszym ciągu tylko ogólne zasady dress code’u. Jesteś aktywna fizycznie? Wybierz twarzowy, sportowy model. Wybierasz się na piknik? Do wygodnych jeansowych spodni oraz kurtki dobierz modny pastelowy model w oryginalny wzór  Nie zapomnij o przeciwsłonecznych okularach i wygodnym obuwiu (mogą być młodzieżowe baleriny). Modna torba w sezonowych barwach również doda Ci blasku.

Modne T-shirty

Zobacz też: Must-have 2012: koszulka z nadrukiem

Jeśli chodzi o desenie - możesz zdecydować się na grafikę z napisami, groszki, formy geometryczne, wzory nawiązujące do świata fauny i flory, artystyczne esy-floresy itp. Raczej unikaj nadruków z sylwetkami kobiecych postaci i twarzy. Takie printy są zbyt młodzieżowe, ale jeśli posiadasz poczucie humoru i duży dystans do tego co powiedzą inni - próbuj!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)