Najmodniejszy kolor 2018 roku fot. ImaxTree/ AgencjaFree

Najmodniejszy kolor 2018 roku - Ultra Violet 18-383

W 2018 roku zapominamy o pastelach i szarościach.
Karolina Kalinowska / 27.12.2017 11:32
Najmodniejszy kolor 2018 roku fot. ImaxTree/ AgencjaFree

Pantone właśnie ogłosił najmodniejszy kolor 2018 roku. W nadchodzącym roku żegnamy romantyczne pastele i połyskujące odcienie srebra i złota. Najmodniejszy będzie kolor, którego do tej pory było w trendach jak na lekarstwo. Czy to długo oczekiwany powiew świeżości?

Modne kolory: ubrania i dodatki w kolorze ognistej czerwieni

Najmodniejszy kolor 2018 roku

Ultra Violet to najmodniejszy kolor 2018 roku. W latach 60. fiolet był uważany za kolor przemian i buntu, więc taki wybór może sugerować, że według Instytutu Pantone współczesny świat potrzebuje zmian. Ten kolor jest odważny i pełen emocji, oznacza brak zgodności i ma wywołać w nas chęć działania.

Od eksplorowania nowych technologii i innych galaktyk, po artystyczną ekspresję i odbicie duszy, intuicyjny utrafiolet toruje drogę temu, co ma jeszcze nadejść. - Leatrice Eiseman, szefowa działu konsultującego kolory w firmie Pantone


fot: www.pantone.com

Kolor wytypowany przez Pantone jest mało popularny wśród Polek. Jednak z pewnością obroni się w stylizacji i makijażu. Fioletowe cienie do powiek pasują wszystkim kobietom o oliwkowej cerze i ciemnych oczach. A jeżeli lubicie eksperymentować to może zdecydujecie się na szminkę w odcieniach fioletu?

Jeżeli chcecie wykorzystać kolor Ultra Violet w codziennych stylizacjach to łączcie go z granatem, szarościami, czernią lub butelkową zielenią. Całkiem nieźle będzie wyglądał również z delikatnymi pastelami.

Co myślicie o tym kolorze? Podoba się wam?

Nie wyobrażamy sobie bez nich Bożego Narodzenia! Mamy dla was 13 świątecznych swetrów z aktualnych kolekcji

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/12.02.2018 20:47
Wiocha ohydna ! W taniej odzieży chyba można znaleźć ładniejsze ciuchy. Kiedyś przebierałyśmy się na imprezach za wieśniary i powiem tyle, że to właśnie taki styl był. Za duże, brzydkie, okrooopne!!!! Help!!!!!!!
/14.12.2017 22:08
Super, im więcej koloru na naszych ulicach tym lepiej. A dodatkowo cieszę się, bo idealnie trafiłam kolorystycznie z moim ostatnim zakupem - fioletowe metaliczne czółenka z Primamody. Muszę przyznać, że kolor faktycznie dobrze prezentuje się w połączeniu z czarnym. A buty z racji, że są bardzow wygodne wykorzystam na imprezie sylwestrowej :)