Swetry świateczne damskie 2018 - najładniejsze modele z sieciówek

Z pewnością znajdziesz dla siebie odpowiedni model!
Karolina Kalinowska / 26.11.2018 04:53

Pewnie pamiętasz, że jeszcze kilka lat temu świąteczne swetry były uważane za szczyt obciachu. Nam na myśl przychodzi charakterystyczny sweter Marca Darcy'ego z Dziennika Bridget Jones i rodzina Grizzwaldów z serii filmów pt. „W Krzywym Zwierciadle".

Świąteczne swetry damskie 2018

Chyba nikt się nie spodziewał, że to będzie najmodniejszy i najbardziej pożądany gadżet sezonu. Oczywiście swetry zdobione reniferami, bałwankami czy Mikołajami z roku na rok cieszyły się coraz większą popularność, ale obecnie to prawdziwe szaleństwo. Nic dziwnego, bo przecież są cudowne!

Okres świąteczny to znakomity pretekst, aby przyjść do pracy w swetrze zdobionym np. choinką. Takim strojem z pewnością wywołasz wiele pozytywnych reakcji i szczerych uśmiechów. Możemy zdradzić, że przed Bożym Narodzeniem zawsze robimy sobie redakcyjną „Wigilię”, na którą wszystkie zakładamy świąteczne swetry :)

Jeżeli chcesz stać się szczęśliwą posiadaczką świątecznego swetra, to koniecznie zajrzyj do naszej galerii. Znajdziesz tam 15 modeli w przystępnych cenach.

Więcej mocnych ubrań i dodatków:
Sezon imprez tuż-tuż! Pora na... czerwoną sukienkę! Jaką warto kupić?
Czarna sukienka to zawsze dobry pomysł!