kolory dla brunetki fot. FREE

Najlepsze kolory dla brunetki

Jest tyle odcieni wśród brunetek, jak odpowiednio dobrać kolory najlepsze dla siebie?
03.09.2012 10:26
kolory dla brunetki fot. FREE

Każda z nas jest inna, i do każdej pasować może coś innego. Brązowowłose Panie, powinny przed doborem idealnej kolorystyki określić jaki mają typ urody, dzięki temu łatwiej będzie wybrać te najkorzystniejsze odcienie, dzięki którym brunetka rozkwitnie, a nie nieumiejętnie doda sobie lat.

Brązowe odcienie na włosach wyglądają dobrze, gdy są intensywne, dlatego postaw na produkty, które gwarantują taki efekt. Zwróć również uwagę, aby kosmetyk został równomiernie rozprowadzony - przy ciemnych włosach takie niedoskonałości bardzo rzucają się w oczy. Sięgnij po piankę trwale koloryzującą Wellaton, którą łatwo nałożysz sama.

Ciepła brunetka

Łatwo ją rozpoznać dzięki brązowym włosom o złotawym albo miedzianym połysku, i złocistych, piwnych lub zielonych oczach. Cera takiego typu brunetki jest jasna, nierzadko występują u niej piegi. Najlepsze kolory to te w kolorze ziemi i jesieni. Wybieraj czekoladowe brązy, oliwkowe lub zgniłe zielenie. Przepięknie wyglądasz w pomarańczowym, jako jedyny typ urody, tak więc wszelakie miedziane, ceglaste, rdzawe są dla ciebie stworzone. Ładnie będziesz się prezentować się w ciepłym żółtym, słonecznym jak również odcieniach beżu. Wybieraj przytłumione  i ciepłe kolory, one będą idealnie komponowały się z twoim typem urody.

Chłodna brunetka

Tak zwana królewna śnieżka wśród typów urody. Charakteryzuje się włosami w kolorach ciemnego brązu, przez brązowo czarne. Zazwyczaj ma oczy szare, szaro zielone lub piwne, a jej cera może być porcelanowa, jak również zdarza się oliwkowa. Ten typ doskonale wygląda w śnieżnej bieli jak i w czerni, to dzięki kontrastom, które idealnie podkreślają urodę chłodnej brunetki. Wybieraj mocne i zdecydowane kolory, szkarłat, purpura czy fuksja będą cię rozświetlały i świetnie kontrastowały z jasną cerą i ciemnymi włosami.  Granaty, fiolety i grafitowe szarości, to również kolory dla Ciebie, jednak cytrynowy czy butelkowa zieleń będą prezentowały się równie dobrze. Nie zapominaj o odcieniach niebieskiego, szczególnie o lodowym błękicie, czy kolorze kobaltowym.