POLECAMY

Pianka trwale koloryzująca Wellaton - 23 kolory

Poznaj bogatą gamę kolorystyczną Wellaton

Kobiety lubią czuć się wyjątkowo. Mieć swój własny, niepowtarzalny styl oraz pełną kontrolę nad nim. Niezaprzeczalnym atrybutem każdej kobiety są pełne blasku włosy o intensywnym kolorze. Dlatego też, by zniewalać swoim wyglądem, to przede wszystkim nad nimi powinniśmy przejąć kontrolę. Z pianką trwale koloryzującą Wellaton, dostępną w aż 23 odcieniach, jest to niezwykle proste! Bo Wellaton to szeroka gama kolorystyczna, gwarancja intensywnego i długotrwałego koloru oraz łatwość w aplikacji.

Wellaton, chcąc ułatwić kobietom wybór idealnego dla nich odcienia, poszerza portfolio o 5 nowych oszałamiających kolorów – od ultra jasnego blondu po głęboką czerń.

Nowe odcienie:

  • Czarno-niebieski (2/8)
  • Ciemny kasztan (3/4)
  • Jasna czekolada (7/77)
  • Jasny chłodny blond (8/11)
  • Ultra jasny blond (10/0)
Pianka trwale koloryzująca Wellaton jest idealnym rozwiązaniem dla kobiet, które chcą przejąć pełną kontrolę nad swoimi włosami. Dzięki niej można osiągnąć wspaniałe efekty samodzielnie w domu. To idealny produkt nawet dla bardzo wymagających Pań – bo prócz łatwej aplikcaji, gwarantuje wyrazisty i intensywny kolor. – mówi stylista fryzur Andrzej Matracki, ambasador marki Wella i Mistrz Świata we Fryzjerstwie Artystycznym.

Produkty do koloryzacji Wellaton dostępne są w dwóch wariantach: pianki trwale koloryzującej i tradycyjnego kremu koloryzującego, dzięki czemu mamy możliwość wybrania najwygodniejszego dla siebie sposobu koloryzacji.

Pianka trwale koloryzująca Wellaton – intensywny kolor w 3 krokach

Analizując doświadczenia i oczekiwania kobiet wobec produktów do koloryzacji, eksperci Wella stworzyli produkt, dzięki któremu zmiana odcienia staje się wyjątkowo prosta. Pianka trwale koloryzująca Wellaton łączy bowiem gwarancję intensywnego, długotrwałego koloru z łatwością aplikacji i większą kontrolą nad procesem farbowania.

Pianka w przeciwieństwie do klasycznych farb, jest wyjątkowo prosta w użyciu: wystarczy wstrząsnąć, wycisnąć i nałożyć. W momencie naciśnięcia butelki, płyn zmienia się w puszystą, łatwą do nałożenia piankę o objętości aż sześciokrotnie większej niż tradycyjny krem koloryzujący, co pozwala na idealne pokrycie nawet długich włosów.

Ponadto pianka trwale koloryzująca Wellaton gwarantuje do 100% pokrycia siwych włosów. Aby zapewnić włosom jedwabistą miękkość i blask po koloryzacji, do opakowania dołączone zostało odżywcze serum.

Cena pianki trwale koloryzującej Wellaton to 23,99 zł*

Pianka trwale koloryzująca Wellaton dostępna jest aż w 23 urzekających odcieniach - zobacz je wszystkie!


Poznaj sekrety koloryzacji na www.facebook.pl/WellaPL

*Maksymalna sugerowana cena detaliczna produktu
Tagi: Wella
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/4 lata temu
Okropna farba ;/ miałam czekoladowe włosy a teraz przez nią mam czarne ... Żenada
/5 lat temu
Na jasnym blondzie wyszedł mi bardzo ciemny brąz- ODRADZAM
/5 lat temu
Odradzam!!! wyszedł mi szaro-brązowo-czarny odcień!!! Trzymałam piankę 15 minut, bo chciałam troszkę przyciemnić dla wyrównania koloru na włosach. Miałam lekko jaśniejszy odcień niż ten widoczny na opakowaniu. Chciałam żeby włosy nabrały świeżości i intensywności. A wyszło mi g**no (dosłownie) za przeproszeniem. Jedyny + to ilość, bo starczyło na pokrycie całych włosów...