Stylowa staruszka screen Instagram

Moon Lin - ikona stylu w podeszłym wieku

Według niej życie zaczyna się po 80-tce.
Karolina Kalinowska / 27.08.2017 21:03
Stylowa staruszka screen Instagram

Ta 88-letnia kobieta udowadnia, że nie trzeba być młodym, aby być modnym. Moon Lin pochodzi z Tajwanu, a to jest pseudonim, którym posługuje się na Instagramie. Musimy przyznać, że ta starsza pani ostatnio nieźle namieszała w świecie mody.

Welur to najpopularniejszy materiał ostatnich miesięcy. Zobaczcie najładniejsze ubrania i dodatki z najnowszych kolekcji

Moon Lin nową ikoną stylu

Moon Lin łamie wszystkie stereotypy dotyczące podeszłego wieku. Kobieta wybiera zestawy pasujące do 20-latki, a nie do kobiety, która ma 88 lat, ale właśnie takim postępowaniem zdobyła ogromną liczbę fanów. Jej profil na Instagramie od połowy maja polubiło ponad 93 tysięcy osób.


fot: screen Instagram @moonlin0106

Ta kobieta doskonale wie, że moda to dobra zabawa i udowadnia to na każdym kroku. Zazwyczaj pojawia się w modnych zestawach z szortami, dżinsami z dziurami czy koszykarskimi spodenkami. Szczególnie przypadły jej do gustu t-shirty, o których mówił cały świat. Żółta koszulka z czerwonym napisem DHL czy biała z logo marki Supreme to jej znaki rozpoznawcze.

Bardzo polubiła również wszelkiego rodzaju nakrycia głowy. W czapce z daszkiem czy opasce na głowie prezentuje się kapitalnie. Do tego jeszcze stylowe okulary przeciwsłoneczne i mamy zestawy znakomicie wpisujące się w styl streetwear. W zagranicznych mediach pojawiają się już opinie, że ona sama jest synonimem streetwearu. A pytana o swój styl mówi:

Plusem bycia 88-latką jest to, że możesz się ubierać, jak ci się żywnie podoba.


fot: screen Instagram @moonlin0106

Moon Lin udowadnia, że wiek nie jest wyznacznikiem stylu, a wszystko jest w głowie. Znakomicie odnajduje się w modzie ulicznej, która idealnie do niej pasuje. Chciałybyśmy mieć w jej wieku tak dużo wigoru, taki styl i dystans do siebie.

Ta sukienka podbiła Instagram w błyskawicznym tempie. Jest zdobiona kwiatowym motywem i kupicie ją w Zarze!

Ta starsza pani nie wstydzi się swoich zmarszczek. Pokazuje je z dumą, a nawet uczyniła z nich swój atut. Patrząc na nią, dochodzimy do wniosku, że życie zaczyna się dopiero po osiemdziesiątce.


fot: screen Instagram @moonlin0106

Ubrania w kwiaty dobrze mieć w szafie. To jeden z najmodniejszych wzorów na jesień 2017!