WELUR - welurowa sukienka, bluzka welurowa, welurowe buty

Wszystkie rzeczy znajdziecie w popularnych sieciówkach.
Karolina Kalinowska / 18.08.2017 04:56

Welur to jeden z najpopularniejszych materiałów ostatnich miesięcy. Pojawił się na wybiegach u najbardziej znanych projektantów i bardzo szybko wkroczył na ulice. Trzeba przyznać, że teraz jest już dosłownie wszędzie.

Na początku wchodził do świata mody nieśmiało. W sklepach były dostępne jedynie bluzki wykonane z tego pluszowego materiału. Później przyszedł czas na sukienki, bluzy, spódnice, płaszcze i marynarki. Obecnie rekordy popularności biją welurowe buty.

Co będzie modne w sezonie jesień-zima 2017/2018? Tutaj znajdziecie wszystko o najważniejszych trendach!

Welur powraca w wielkim stylu

Pamiętacie jeszcze modne welurowe dresy, które nosiłyśmy w szkole i przedszkolu? A może miałyście, chociaż bluzę wykonaną z tego przyjemnego w dotyku materiału? W latach 90. ten materiał bił rekordy popularności, później odszedł w zapomnienie, a nawet był uważany na szczyt obciachu. Teraz wraca w wielkim stylu i znów zdobywa ogromną sławę.

Musimy przyznać, że nam welur kojarzy się głównie ze sportowymi ubraniami, a przecież to bardzo elegancki materiał, który kiedyś był zarezerwowany jedynie dla kobiet z wyższych sfer. Jeszcze kilkaset lat temu wytworne damy zachwycały efektownymi sukniami wykonanymi z tego szlachetnego materiału.

Welurowe ubrania i dodatki bardzo dobrze prezentują się na sylwetce. Sukienki, marynarki i spódnice z niego materiału świetnie sprawdzają się na wielkich galach i wieczornych imprezach. Ten materiał po prostu zapada w pamięć!

Te płaszcze będą hitem jesieni 2017. Podobają się wam?

Redakcja poleca

REKLAMA