Ależ ona ma talię! Kasia Cichopek schudła, czy to tylko doskonale dobrany krój sukienki?

Gwiazda pojawiła się na prezentacji nowej kolekcji Deichmann, teraz jest na ustach wszystkich! Wszystko przez TĘ sukienkę.
/ 11 miesięcy temu
Ależ ona ma talię! Kasia Cichopek schudła, czy to tylko doskonale dobrany krój sukienki? fot. ONS.pl

Katarzyna Cichopek zachwyciła wszystkich tą stylizacją! Podczas prezentacji nowej kolekcji marki Deichman wystąpiła w granatowej sukience kopertowej w grochy od polskiej projektantki Lany Nyguen, do sukienki dobrała czarne kozaki za kolano marki Deichman. Wygląda też, jakby ostatnio znowu nieco schudła. Ale może byc to zasługa bardzo korzystnego dla jej figury kroju sukienki. 

Kopertowe sukienki spopularyzowała Diane von Furstenberg. Jej słynna w latach 70. „wrap dress” do dziś jest powielana przez kolejne pokolenia projektantów i podkreśla atuty i ukrywa mankamenty figury kobiet na całym świecie.

Czy twój partner też się tak cieszył po narodzinach dziecka? Ten mężczyzna jest chyba najszczęśliwszym młodym ojcem w Polsce!

Przez wiele lat styl Kasi Cichopek był eklektyczny i nieprzemyślany. A gwiazda zaliczała modowe wpadki. Aż do wygranej w „Tańcu z Gwiazdami”. Kasia związała się z tancerzem Marcinem Hakielem, schudła i zmieniła też styl. Od tej pory częściej zachwyca zamiast śmieszyć.

Tak było i tym razem, gdy Kasia pojawiła się na prezentacji nowej kolekcji marki obuwniczej Deichmann.
Po raz kolejny udowodniła, że prostota jest najlepszym rozwiązaniem!

Zobacz także:Najpiękniejsze perfumy na wiosnę 2018!Syn przystojnego aktora wyrósł na prawdziwe ciacho. Ma ujmujące spojrzenie... Tak, jak jego ojciec

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/11 miesięcy temu
Może stosowała naturalne rozwiązanie wspierające odchudzanie: zbijamywage.pl/przydatne-przy-odchudzaniu/green-barley-plus-najnowsze-rozwiazanie-na-odchudzanie
/11 miesięcy temu
Żeby nawet zadrżała gleba to Kasia Cichopek POZOSTANIE TYLKO Kasią Cichopek...